Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu

Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu - David Michie | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Michie
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Michie. Číst Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímá vás, jak můžete praktikováním bdělé pozornosti čelit stresu, zlepšit pracovní výkon, zbavit se bolesti a celkově prohloubit zdraví a pocit životní spokojenosti? V této jedinečné příručce Davida Michieho se dozvíte o skutečné podstatě bdělé pozornosti, o její transformativní síle a opravdových důvodech, proč buddhističtí mniši meditují. Důsledkem vědomého života je zjištění, že svými myšlenkami nemusíte být zcela ovládáni, ale můžete je i pozorovat. Když začnete aktivně ovlivňovat to, co probíhá ve vaší mysli, a převezmete odpovědnost za směr a dráhu svých myšlenek, můžete také rozhodovat o tom, kudy a kam vás myšlenky povedou. Bdělá pozornost je síla, která skutečně dokáže změnit život, a tato kniha je skvělým průvodcem na cestě k objevení sebe sama. Po jejím přečtení vám čokoláda bude chutnat ještě víc!


...bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu David Michie Nakladatel: Synergie 2016 Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda: Průvodce na cestě k vědomému životu ... Bdělá pozornost nebo čokoláda? - STOBklub ... . Uvedená cena je včetně DPH. Počet stran:254 stran Rozměry:14 × 21 cm Vazba: vázaná Autor: David Michie Všechny informace o produktu Kniha Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda. Průvodce na cestě k vědomému životu - David Michie - Synergie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda. Průvodce na cestě k vědom ... Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda - Průvodce na ... ... . Průvodce na cestě k vědomému životu - David Michie - Synergie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda. Průvodce na cestě k vědomému životu - David Michie - Synergie. Tvrzení, že bdělá pozornost je lepší než čokoláda, je ve skutečnosti založeno na přesvědčivém výzkumu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY