Dračí hrozba: Gameknight999 sága - kniha 3

Dračí hrozba: Gameknight999 sága - kniha 3 - Mark Cheverton | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Cheverton
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí hrozba: Gameknight999 sága - kniha 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dračí hrozba: Gameknight999 sága - kniha 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Cheverton. Číst Dračí hrozba: Gameknight999 sága - kniha 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedobrovolný hrdina Gameknight999 a hrstka jeho přátel vyvedli armádu NPCéček doposledního serveru a stojí před nimi poslední výzva. Ta je ovšem zdaleka nejtěžší, jaké kdy čelili. Netherský vládce Malakoda a král endermanů Erebus našli strašlivé spojence – mocné stínové řemeslníky – a navíc dál vězní statečnou Lovkyni. Pokud chce Gameknight pomýšlet na spásu Minecraftu i sebe samého, musí Lovkyni osvobodit. Jen s ní po boku má totiž naději, že získá dva mocné klíče ke Zdroji dřív, než armáda nestvůr. Ani všechny bitvy a nebezpečí jej však nemohou připravit na finální střetnutí, nad kterým rozprostírá svá mocná křídla nepřemožitelný zlý drak! Sága Gameknighta999 vrcholí – nalezne v sobě bývalý škodič dostatek síly a odvahy? Dokáží se obyvatelé kostičkového světa vzepřít svému naprogramování? A dokáží společně porazit nepřítele, který je každým okamžikem silnější? Nenechtesi ujít rozuzlení strhujícího příběhu o síle přátelství a kouzlu Minecraftu! br>Autor o sérii: Mark Cheverton se k hraní Minecraftu, jedné z nejúspěšnějších počítačových her současnosti, dostal přes svého syna, který vystupoval s avatarem jménem Gameknight999. Nápad napsat knihu z tohoto světa dostal v okamžiku, kdy pronikla ven IP adresa synova serveru a neznámí hackeři mu zničili vše, co ve hře dlouhé měsíce budovat. Vpád z Overworldu, který vyšel v zahraniční v roce 2013, je čtivým, dobrodružným příběhem, který nenásilnou formou vyzdvihuje mravní hodnoty a sílu přátelství. Po ohromném úspěchu napsal další dva díly ságy, Bitva o Nether a Dračí hrozba (oba vyšly v roce 2014), a několik dalších příběhů ze světa Minecraftu. O sáze Gameknight999 autor říká: Pokud milujete Minecraft, stejně jako deset milionů hráčů na celém světě, musíte si tuto knihu přečíst.


...: Dračí hrozba (Gameknight999 sága 3) - Mark Cheverton ... Cheverton Mark - 2 knihy skladem - Ucebnice.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Dračí hrozba: Gameknight999 sága - kniha 3. Mark Cheverton ... Dračí hrozba Autor: Cheverton, Mark Nakladatel: Epocha EAN: 9788075570000 ISBN: 978-80-7557-000- Originál: Confronting the Dragon Překlad: Kronich, Ondřej Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm ... Po ohromném úspěchu napsal další dva díly ságy ... Draci hrozba (Gameknight999 saga, kniha treti) Mark ... ... ... Po ohromném úspěchu napsal další dva díly ságy, Bitva o Nether a Dračí hrozba (oba vyšly v roce 2014), a několik dalších příběhů ze světa Minecraftu. O sáze Gameknight999 autor říká: Pokud milujete Minecraft, stejně jako deset ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY