Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě: Skutečný život inspektora Dreyfuse

Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě: Skutečný život inspektora Dreyfuse - Zdeněk Bauer, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Bauer,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě: Skutečný život inspektora Dreyfuse.pdf


Chcete si knihu přečíst?Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě: Skutečný život inspektora Dreyfuse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Bauer,. Číst Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě: Skutečný život inspektora Dreyfuse Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní biografie světově proslulého česko-britského herce. Strhující příběh pražského herce, který se prosadil v anglosaském filmovém průmyslu tak, jako doposud nikdo z českých rodáků předním ani po něm. – Padouch Cornel Brinkley z mayovky Poklad na Stříbrném jezeře; šílený inspektor Dreyfus ve filmech o Růžovém panterovi; Napoleon z eposu Vojna a mír; gangster Louis v klasické britské krimikomedii Pět lupičů a stará dáma… Představitel více než stovky filmových rolí, opakovaně obsazovaný jako protihráč řady předních filmových hvězd. Příběh o útěku před nacismem a cestě za úspěšnou filmovou kariérou. Kniha o zapojení Herberta Loma do protinacistického odboje ve Velké Británii. O tom, jak byl po válce sledován a vydírán komunistickou rozvědkou a jak mu zároveň americké úřady opakovaně zakazovaly vstup do USA. Přesto se nakonec prosadil i v Hollywoodu. Těžištěm knihy jsou Lomovy herecké filmové aktivity na pozadí studené války. Své místo ale mají i hercovy návraty do Prahy. Kniha obsahuje velké množství fotografií.


...Lom, nejslavnější český herec na světě: Skutečný život inspektora Dreyfuse Zdeněk Bauer, kol ... Simon Scarrow Legie - siorabubbra ... . Nakladatel: Nakladatelství NZB 2015 Představitel více než stovky filmových rolí, opakovaně obsazovaný jako protihráč řady předních filmových hvězd. Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě. Skutečný život inspektora Dreyfuse. - Příběh o útěku před nacismem a cestě za úspěšnou filmovou kariérou. Kniha: Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě -- Skutečný život inspektora Dreyfuse ... Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě - Zdeněk ... ... . Kniha: Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě -- Skutečný život inspektora Dreyfuse - Zdeněk Bauer; kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě. Skutečný život inspektora...SOUVISEJÍCÍ KNIHY