Malý průzkumník - Zvířecí říše

Malý průzkumník - Zvířecí říše - Ruth Martin, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ruth Martin,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý průzkumník - Zvířecí říše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý průzkumník - Zvířecí říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Martin,. Číst Malý průzkumník - Zvířecí říše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slon, kohout, králík, mravenec, kráva, velbloud, myš, had... Zveme všechny malé průzkumníky k objevování! Vydejte se s námi na cestu kolem světa a poznejte nejrůznější druhy živočichů v jejich domovech! Odklopte více než 50 okének, nahlédněte dovnitř a prozkoumejte svět zvířat skrz naskrz! Zjistěte zajímavé podrobnosti o prostředí, kde malá i velká zvířata žijí, o tom, která zvířata jsou přátelská a která nebezpečná, zjistěte něco o jejich potravě, o jejich zvycích, naučte se poznávat vzácné druhy živočichů, abyste věděli, jak je chránit, potopte se do hlubin a prozkoumejte úžasný život v oceánech a mnoho dalšího – je toho přece spousta k objevování!


...ůzkumník - Zvířecí říše; Malý průzkumník - Zvířecí říše ... Kniha: Zvířecí říše | Knihy.ABZ.cz ... . Listovat. Zveme všechny malé průzkumníky k objevování - odklopte více než 50 okének a prozkoumejte svět zvířat skrz naskrz! Je toho přece spousta k objevování! Věk 4+ Kniha je skladem. Slon, kohout, králík, mravenec, kráva, velbloud, myš, had... Zveme všechny malé průzkumníky k objevování! Vydejte se s námi na cestu kolem světa a poznejte nejrůznější druhy živočichů v jejich domovech! Edice Malý průzkumník od nakladatelství Svojtka je bezvadná série knížek pro děti od dvou let až do předškolního věku. V edici vychází např. témata Zvířecí říše, Farma, Moje úža ... Kniha Zvířecí říše - Malý průzkumník - Ruth Martin | Dobré ... ... . V edici vychází např. témata Zvířecí říše, Farma, Moje úžasné tělo, Dinosauři, Ves...SOUVISEJÍCÍ KNIHY