Hejkalka

Hejkalka - Petra Martišková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Martišková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hejkalka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hejkalka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Martišková,. Číst Hejkalka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od té doby, co se malá strašidlácká holčička Hejkalka narodila, běhá celé dny po lese, vyvádí různé lotroviny a les, do kterého se narodila, má prozkoumaný do poslední větvičky. Je totiž plný pokladů, ale nejsou to poklady ledajaké. Zdejší strážci totiž hlídají kouzelné bylinky. Jenže co všechno se může stát, když se bylinky dostanou do nepovolaných rukou? A co teprve, když se Hejkalka ocitne z rodného lesa rovnou u lidí? To potom musí spojit síly její věčně ustrašený kamarád Janek, sokol Protiva i všichni obyvatelé lesa, aby se ji pokusili zachránit a přivedli ji zpátky. Hejkalka přitom pozná cenu přátelství, naučí se pomáhat druhým a zjistí, že být jedinou Hejkalkou na světě není zase tak špatné. Ilustracemi vyzdobil Josef Quis.


...y People & Blogs; Song Mountain Brook-Megatrax; Artist Megatrax - Intervox; Album INX116 - Laws of Nature; Licensed to YouTube by Ošklivá Princezna 1999 POHÁDKA Komedie česká Celý Movie & Panenka Krimi Československo 1980 - Duration: 2:15:57 ... Kniha Hejkalka - Petra Martišková, Tereza Hieke | Dobré ... ... . Felicia Williams 200,388 views Hejkalka. 262 likes. tvoření všeho druhu Mlynářovic Bětka nosila nos hodně nahoru, pyšná byla, kdo ví nač. Ne, že by byla ošklivá, ale zas taková kráska to nebyla, aby před ní mládenci padali na kolena. A těžko říct, po kom zdědila tu svou ošklivou povahu, a tak není divu, že jednoho dne… Directed by Miroslav Sobota. With Marek Libert, Jirí Schmitzer, Antonín Molcík, Jaroslava Obermaierová. Ochrana osobních údajů. Přístupem na ... Hejkalka - Home | Facebook ... . A těžko říct, po kom zdědila tu svou ošklivou povahu, a tak není divu, že jednoho dne… Directed by Miroslav Sobota. With Marek Libert, Jirí Schmitzer, Antonín Molcík, Jaroslava Obermaierová. Ochrana osobních údajů. Přístupem na webové stránky společnosti Hein &...SOUVISEJÍCÍ KNIHY