Tappi a narozeninový dort

Tappi a narozeninový dort - Marcin Mortka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marcin Mortka
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tappi a narozeninový dort.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tappi a narozeninový dort ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcin Mortka. Číst Tappi a narozeninový dort Online je nyní tak snadné!

POPIS


K Tappiho nejlepším kamarádům, sobíku Chichotkovi, veverce Čiperce, medvědu Břicháčovi a bobru Rachotkovi, které známe i z jiných knih o dobráckém vikingovi, se připojí nová zvířátka. A spolu s nimi přicházejí nová dobrodružství, záhady a překvapení. Než Tappi oslaví své narozeniny a než Chichotek najde svůj ztracený polštář, všichni z Šeptajícího lesa se na vlastní kůži přesvědčí, že i ty nejtěžší překážky lze s přáteli snadno překonat.Krátké příběhy doplněné půvabnými barevnými ilustracemi dělají z této nové série Tappi a přátelé ideální čtení na dobrou noc i pro menší děti.


... narozeninový dort - Marcin Mortka . Viking Tappi znovu zve všechny čtenáře do Šeptajícího lesa ... Kniha Tappi a narozeninový dort - Trh knih - můj ... ... . K Tappiho nejlepším kamarádům, sobíku Chichotkovi, veverce Čiperce, medvědu Břicháčovi a bobru Rachotkovi, které známe i z jiných knih o dobráckém vikingovi, se připojí nová zvířátka. TAPPI A NAROZENINOVÝ DORT. Vítejte v kouzelném světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka! 249 Kč. isbn 978-80-7491-594-9. 4+ Tappi-a-narozeninovy-dort_potah-aufriss.indd 1. TAPPI ... Tappi a narozeni ... Tappi a narozeninový dort - Marcin Mortka | Knihy Dobrovský ... . isbn 978-80-7491-594-9. 4+ Tappi-a-narozeninovy-dort_potah-aufriss.indd 1. TAPPI ... Tappi a narozeninový dort. Mortka, Marcin. Vydání: Host 2016 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 79945. Další příběh série o vikingovi Tappim je určen dětem od 4 let. Tappi a narozeninový dort Marcin Mortka. AKCE 1+3. Tappi a narozeninový dort. Marcin Mortka. Četl(a) jsem. Chci...SOUVISEJÍCÍ KNIHY