Zmatení citů

Zmatení citů - Stefan Zweig | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stefan Zweig
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmatení citů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmatení citů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefan Zweig. Číst Zmatení citů Online je nyní tak snadné!

POPIS


ématem Zweigových novel je náhle propuknuvší vášeň, která zcela převrátí život protagonistů. V našem výboru propadají nezvladatelné vášni jak muži, tak ženy – jsou posedlí dramaticky končící závislostí na druhém, ale i stejném pohlaví. Jen závěrečná Šachová novela, psaná už v emigraci, nemá sexuální, nýbrž politický podtext. Mistr psychologické prózy Stefan Zweig se narodil roku 1881 ve Vídni a zemřel vlastní rukou roku 1942 v Brazílii.


...matení citů / Verwirrung der Gefühle Autor: Zweig, Stefan Nakladatel: Garamond EAN: 9788074072666 ISBN: 978-80-7407-266-6 Překlad: Vobrubová-Koutecká, Jaroslava Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky, německy Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Zweig, Stefan : Zmatení citů ... . vydání) ... Zmatení citů - tragédie geniálního učence a učitele, jenž si neví rady ve vztahu ke svému žákovi Šachová novela - hra talentovaného, avšak hrubého a nekultivovaného mistra světa v šachu (alegoricky zobrazuje fašismus) proti neznámému muži, jenž má šanci vyhrát Všechny informace o produktu Kniha Zmatení citů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zmatení citů. Zmatení citů od 99 Kč - Heureka.cz Na Heurece využívá ... Zmatení citů - Stefan Zweig | Kniha na Alza.cz ... . Zmatení citů od 99 Kč - Heureka.cz Na Heurece využívá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY