Nikdy nebylo líp

Nikdy nebylo líp - Ladislav Šerý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Šerý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikdy nebylo líp.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nikdy nebylo líp ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Šerý. Číst Nikdy nebylo líp Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prózu nekorektního marginála české literatury opět nelze žánrově ani tematicky zaškatulkovat. Skupina postarších hospodských pobratimů, ajťáci, grafici, filozofové života, vede řeči. Ironicky a bez servítků glosují dění v sobě i kolem sebe, zamilovávají se jako zamlada, toulají se báječnou Prahou, v profláknutých lokálech píší poblouzněné sms a někteří končí tak, jak si zřejmě zasloužili. Radost ze života je nakažlivá do chvíle, než realita rozbije svět iluzí, v němž žijeme.


...bylo líp Autor: Šerý, Ladislav Nakladatel: Fra EAN: 9788075210180 ISBN: 978-80-7521-018- Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2016 (1 ... List of Bosnia and Herzegovina films - Wikipedia ... . vydání) Nominace na Literu za prózu - Magnesia Litera 2017. Američtí kolegové mu říkají Veterán CNN. Tomáš Etzler jako reportér projel celý svět, nechal se ohrožovat a zatýkat… a pak si najednou po sedmi letech v Číně... Kniha Ladislava Šerého s názvem Nikdy nebylo líp se v soutěži Magnesia Litera 2017 dostala mezi šestici finalistů v kategorii próza. Na nejvyšší post však nakonec nedo ... Nikdy nebylo líp (2006) - Plot Summary - IMDb ... ... Kniha Ladislava Šerého s názvem Nikdy nebylo líp se v soutěži Magnesia Litera 2017 dostala mezi šestici finalistů v kategorii próza. Na nejvyšší post však nakonec nedosáhla. Přestože v předešlém roce asi skutečně patřila k tomu lepšímu, co se v české prozaické produkci objevilo, a přinejmenším stylovou nápaditost nelze auto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY