Horoskopy 2017

Horoskopy 2017 - Olga Krumlovská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Krumlovská
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Horoskopy 2017.pdf


Chcete si knihu přečíst?Horoskopy 2017 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Číst Horoskopy 2017 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Astroložka, novinářka a spisovatelka PhDr. Olga Krumlovská přichází již tradičně se svou knihou horoskopů, ve které podrobně rozebírá jednotlivá znamení podle dekanů – rozděluje předpovědi na třicet šest základních oblastí a podle postavení planet v roce 2017 stanoví kvalitu času a vývoj událostí, které mohou zrozenci jednotlivých období očekávat. Opět směřuje své předpovědi do tří základních oblastí – těmi jsou láska a mezilidské vztahy, zdraví a energie, finance a zaměstnání. Tentokrát k jednotlivým dekádám zařadila také předpověď pro děti. U každého dekanu samozřejmě nechybí výčet úplňků a novoluní v roce a jejich pozitivní, neutrální nebo negativní vliv na zrozence daného období.


...ny Horoskop na 2020 rok w Gazeta.pl. Horoskop dzienny, tygodniowy, partnerski, horoskop całoroczny i chiński ... Horoskop na rok 2017 - DobryHoroskop.cz ... . Sennik - znaczenie snów. Numerologia i znaczenie liczb. Znaczenie kolorów i roślin. Wszystkie znaki zodiaków, charakterystyka i horoskop dla ryb, byka, skorpiona, lewa i innych. Horoskopy.cz přináší horoskop na každý den, čínský horoskop, horoskop na rok, výklad karet, online astrologickou poradnu a mnoho dalšího. Ste zvedavý, čo vás čaká dnešný deň? Pozrite si denný horoskop pre vás. Horoskopy na dnes pre vše ... Rok Kohúta - čínsky horoskop 2017 | Moneo.sk ... . Ste zvedavý, čo vás čaká dnešný deň? Pozrite si denný horoskop pre vás. Horoskopy na dnes pre všetky znamenia. Vyberte si len to svoje znamenie a zistite, aký deň dnes budete mať Odhalte svou budoucnost, otestujte svou lásku a dopřejte každý den výklad karet. Co vás čeká, vám proz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY