Klub Amazonek

Klub Amazonek - Pavla Holanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Holanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub Amazonek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klub Amazonek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Holanová. Číst Klub Amazonek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha líčí prázdniny tří nerozlučných kamarádek. Společně založí klub a získají vlastní klubovnu. Organizují výlety, vydělávají peníze, dokonce si uspořádají letní tábor. Jde o bláznivé a nápadité holky, které zažívají hodně legrace. Ve všech plánech je podporují jejich rodiny. Příběhy jsou psané humornou formou. Kniha je opět založena na citech a vztazích rodiny, ve které jsou děti na prvním místě. Je určena dětemod šesti do čtrnácti let, ale pobaví se rozhodně i dospělí. Kniha je autorčinou druhou knížkou pro děti, která vyšla v nakladatelství Agentura KRIGL, Praha. Vznikla na základě prožitků, které jsem zažila v dětství se svou sestrou Jáňou (Kája) a sestřenicí Zuzkou (Zorka). Všechny tři již máme vlastní děti. Doufám, že i ony si najdou svou partu a prožijí něco podobně bláznivého a nezapomenutelného jako my, i když to budou mít v dnešní době možná o trochu těžší.


...Klub Amazonek. 106 likes · 1 talking about this ... Klub Amazonek - Pavla Holanová - Megaknihy.cz ... . Naszym celem jest wsparcie psychiczne kobiet dotkniętych rakiem piersi w znalezieniu motywacji powrotu do zdrowia i pomoc praktyczna w... Koniński Klub "Amazonki", Konin, Poland. 714 likes · 29 talking about this · 179 were here. Koniński Klub „Amazonki" jest członkiem Federacji Stowarzyszeń "Amazonki" Skarżyski Klub Amazonek, Skarżysko-Kamienna. 75 likes · 1 talking about this. Organizacja ... Lubski Klub Amazonek - Home | Facebook ... . 75 likes · 1 talking about this. Organizacja non profit Legionowski Klub Amazonek przy SPP Nadzieja. 35 likes. Organization Stowarzyszenie Amazonki Warszawa-Centrum jest organizacją samopomocową, niemedyczną, służącą wsparciem psychicznym i pomocą praktyczną kobietom dotkniętym rakiem piersi. Klub jest członkiem Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY