Jachtařské dovednosti

Jachtařské dovednosti - Jeremy Evans | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Evans
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jachtařské dovednosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jachtařské dovednosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Evans. Číst Jachtařské dovednosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Popis: Jachtařské dovednosti Bohatě ilustrovaná publikace RYA Jachtařské dovednosti názorně vysvětluje základní dovednosti, které musí skipper i posádka ovládat, aby si mohli v pohodě vychutnat rekreační plavbu. Najdete zde podrobnosti o nutném vybavení malých a středně velkých jachet, bezpečnostní informace, které by měli všichni znát, než loď vypluje z přístavu, základy údržby, manévry v maríně, ovládání lodi pod plachtami, trimování či kotvení a vyvazování. Samozřejmě nechybí ani postup záchrany při pádu člena posádky přes palubu a způsob používání záchranných prostředků, kterými je loď vybavena. Kniha nabízí rovněž tipy jak a kde si užít rekreační jachting.Všechny dovednosti popsané v tomto praktickém průvodci využijete při rekreačním plachtění s rodinou, zvláště při prázdninovém plachtění sólo nebo ve flotilách v krásných místech plných slunce. Vřele doporučujeme pro všechny jachtaře. Jedná se o pátou publikaci, kterou pro RYA napsal Jeremy Evans, uznávaný žurnalista a autor specializující se na jachting. Kniha Jachtařské dovednosti představuje výborný způsob, jak si rozšířit znalosti a dovednosti získané v jachtařských kurzech.


...vejte knihu Jachtařské dovednosti v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Jachtařské dovednosti (Jeremy Evans) > kniha | PreSkoly.sk ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Bohatě ilustrovaná publikace RYA Jachtařské dovednosti názorně vysvětluje základní dovednosti, které musí skipper i posádka ovládat, aby si mohli v pohodě vychutnat rekreační plavbu. Najdete zde podrobnosti o nutném vybavení malých a středně velkých jachet, bezpečnostní informace, které by měli všichni znát, než ... Jachtařské dovednosti. Bohatě ilustrovaná publikace RYA Jachtařsk ... Jachtařské dovednosti - IFP Publishing ... ... Jachtařské dovednosti. Bohatě ilustrovaná publikace RYA Jachtařské dovednosti názorně vysvětluje základní dovednosti, které musí skipper i posádka ovládat, aby si mohli v pohodě vychutnat rekreační plavbu. Popis: Jachtařské dovednosti. Bohatě ilustrovaná publikace RYA Jachtařské dovednosti názorně vysvětluje základní dovednosti, k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY