Dvojí život

Dvojí život - Flynn Berryová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Flynn Berryová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojí život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvojí život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Flynn Berryová. Číst Dvojí život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Claire žije spokojeným životem a pracuje v Londýně jako uznávaná lékařka. Je ale něco, co o ní nikdo neví. Ovšem její tajemství je poněkud jiné, než lidé obvykle mívají. Claire je dcerou hledaného zločince podezřelého z vraždy… Před skoro třiceti lety se v domě, v němž Claire a její bratr strávili dětství, udála brutální vražda. Stalo se to v noci, kdy obě děti spaly. Druhého dne ráno bylo auto jejich otce nalezeno opuštěné a s krví na sedadlech v blízkosti kanálu La Manche. Matka tehdy přísahala, že ho viděla oné osudné noci v domě – jejímu tvrzení ale nikdo nevěřil, protože otcovi vlivní přátelé dokázali velmi dobře zamést všechny stopy a přesvědčit veřejnost o tom, že je jejich vysoce postavený přítel nevinný. Od té doby ho však nikdo neviděl. Případ se tedy uzavřel… Ve chvíli, kdy se Claire od policie dozví, že se její otec našel a žije, se její dokonalý svět a poklidná existence zhroutí. Co bude dál? Kým vlastně Claire je? A jaký život to celou dobu vedla? Zbývá jí jediné – zjistit celou pravdu o sobě a své rodině… Dvojí život je volně inspirován jedním z nejznámějších nevyřešených kriminálních případů 20. století – nikdy nevyjasněným případem lorda Lucana. Kniha se čte prakticky sama, ale kromě skvěle zvládnutého literárního řemesla se jedná také o dokonalou reflexi ženského světa a násilí ve společnosti, traumat a lidské paměti, společenských tříd a jejich privilegovanosti.


...80. Romantická komedie podle známé knižní předlohy od Vavřince Řehoře (román "Dvojí život") z konce třicátých let ... Dvojí život od 238 Kč - Heureka.cz ... . Zvuková verze úspěšného melodramatu, který režíroval V. Kubásek poprvé natočil už v roce 1924, tehdy však ještě jako němý film. Julie Lescaut S06E01 Dvojí­ život Timalill 13. Loading... Unsubscribe from Timalill 13? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 2.02K. Loading... Marek miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s n ... Dvojí život (1939) - FDb.cz ... .02K. Loading... Marek miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije.Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě - ve skutečnos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY