Hitlerovy pevnosti: Německá opevnění a obranné systémy 1939–45

Hitlerovy pevnosti: Německá opevnění a obranné systémy 1939–45 - Chris McNab | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Chris McNab
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hitlerovy pevnosti: Německá opevnění a obranné systémy 1939–45.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hitlerovy pevnosti: Německá opevnění a obranné systémy 1939–45 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris McNab. Číst Hitlerovy pevnosti: Německá opevnění a obranné systémy 1939–45 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohromadě a přehledně v této knize najdete informace o německém pevnostním systému vybudovaném v období druhé světové války v Německu a v celé tehdy okupované Evropě. Zahrnuty jsou bunkry různých typů, baterie, opevněné kryty, polní opevnění, palebná postavení, opevněná velitelská stanoviště, ponorkové bunkry atd. atd., které výmluvně dokládají vývoj strategického a taktického myšlení nacistického velení a zároveň odrážejí vývoj událostí na východní a západní frontě. Zvláštní důraz je kladen na podrobný popis všech Hitlerových hlavních stanů, na jejich vnitřní členění a život v nich. Vše je bohatě obrazově zdokumentováno prostřednictvím dobových černobílých fotografií i později zhotovených fotografií barevných, nechybí četná schémata, mapy a kresby průřezů. Pozůstatky opevnění můžete nalézt i dneska na široké škále míst, kniha je tedy zároveň i vaším spolehlivým průvodcem.


...y pevnosti Německá opevnění a obranné systémy 1939-45 ... Utajená obrana Šumavy | Odborná literatura a právnická ... ... . McNab Chris. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. ... Německá opevnění a obranné systémy 1939-45. McNab Chris. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. Hitlerovy pevnosti Německá opevnění a obranné systémy 1939-45. McNab Chris. Tlačená kniha. Pevná šitá väzba. ... Německá opevnění a obranné systémy 1939-45. McNab Chris. Tlačená kniha. Pevná šitá väzba. Hitlerovy pevnosti ... Hitlerovy pevnosti - německá opevnění a obranné systémy ... ... . Tlačená kniha. Pevná šitá väzba. Hitlerovy pevnosti: Německá opevnění a obranné systémy 1939-45 Chris McNab Nakladatel: Grada 2016 Německá opevnění a obranné systémy 1939-45. MCNAB Chris. Info: Grada Publishing, 2016 (1.) - váz., 400 str. Z angl. pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY