Pořádek nejen v hlavě: 28 dní pro jednodušší život

Pořádek nejen v hlavě: 28 dní pro jednodušší život - Michaela Dombrovská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Dombrovská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pořádek nejen v hlavě: 28 dní pro jednodušší život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pořádek nejen v hlavě: 28 dní pro jednodušší život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Dombrovská. Číst Pořádek nejen v hlavě: 28 dní pro jednodušší život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se s novou knihou autorky bestsellerů „Pravidla pozitivního sobectví“ a „Kreativní diář“. Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen svého těla, ale také vztahů, prostoru kolem sebe i své mysli. Díky spoustě skvělých tipů a názorných příběhů budete mít za pouhých 28 dní hotový úklid ve čtyřech důležitých oblastech svého života. Očista vám přinese pocit svobody, příliv nové energie, nápadů a objevů. Oddechnete si od nepořádku nejen kolem sebe, ale i v sobě, vyřešíte nefunkční vztahy, začnete lépe pečovat o své zdraví a pročistíte a uspořádáte si i svou mysl. Kniha je inspirována pozitivní psychologií a prostoupena minimalismem. Naučíte se soustředit v životě na to dobré a obohacující, zbavovat se zbytečného balastu, pečovat o to, co je podstatné, a vážit si dobrých vztahů i okamžiků. Není nač čekat!


... se s novou knihou autorky bestsellerů „Pravidla pozitivního sobectví" a „Kreativní diář" ... Pořádek nejen v hlavě | KNIHCENTRUM.cz ... . Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen svého těla, ale také vztahů ... Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen vašeho těla, ale také vztahů, prostoru kolem sebe i vaší mysli. Díky této knize se naučíte soustředit se v životě na to dobré a obohacující, zbavovat se zbytečného balastu, pečovat o to, co je podstatné, a vážit si dobrých vztahů i okamžiků. (28 dní pro jednodušší život) Pořádek nejen v hlavě 28 dní pro jednodušší život. Dom ... Pořádek nejen v hlavě: 28 dní pro jednodušší život ... . (28 dní pro jednodušší život) Pořádek nejen v hlavě 28 dní pro jednodušší život. Dombrovská Michaela. Tištěná kniha. ... Je autorkou knih Pravidla pozitivního sobectví (Grada, 2014), Pořádek nejen v hlavě (Grada, 2016), Jógový zápisník (Grada, 2018) a spoluautorkou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY