Omládněte - jde to!

Omládněte - jde to! - Marisa Peer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marisa Peer
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Omládněte - jde to!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Omládněte - jde to! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marisa Peer. Číst Omládněte - jde to! Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Koho by alespoň občas netrápilo, že stárne? Jak zůstat bez ohledu na svůj věk svěží, silný, pěkný a zdravý? Dá se to vůbec? Kniha omladit - jde to vám pomůže vypadat mnohem mladší, a co je ještě lepší, nabízí návod, jak zůstat mladý i duchem! Autorka této úžasné knihy vás přesně k tomu dovede. Omládnout se dá! Klíčem k tomu není ani tak sportovat nebo používat tu správnou kosmetiku, případně dát si udělat plastickou operaci, ale změnit své myšlení. To tvoří jádro celého textu. Nejde totiž jen o to, co děláme, ale i co si myslíme, jak se cítíme a jak se vyjadřujeme. Změna myšlení je to nejdůležitější, co musíte udělat, pokud chcete omládnout. Jednotlivé části knihy vám podrobně a názorně vysvětlí, jak toho dosáhnout a co konkrétně byste měli na svém myšlení změnit. Dozvíte se, z čeho se skládají a jak vznikají naše přesvědčení - například přesvědčení, že s věkem jdou nemoci a zhoršení všech tělesných funkcí, nebo že pokud v naší rodině jsou určité ""dědičné"" problémy, určitě neminou ani nás ... Autorka neposkytuje jen vysvětlení a přesvědčivé argumenty, ale i praktické podněty a cvičení. Naučí vás mimo jiné: jak si vytvořit pozitivní tvrzení (afirmace) a používat je s cílem omládnout a cítit se lépe; jak si stanovit plán omlazení, ale i cíle na dobrý průběh stárnutí; jak se naprogramovat na uchování mládí a omlazení. Pochopíte, jaká významná je pro pocit mládí hravost, zamilovanost, aktivita mozku, a také sebeláska a sebeúcta. No kromě těchto psychologických záležitostí zde nechybí ani zmínka o fyzických stránkách celého témata, jako jsou spánek, pohyb, péči o pokožku, strava či obnova buněk. Podle autorky existují tři různé druhy věku: kalendářní, biologický a psychologický. To, jaký je váš ""skutečný"" věk, zjistíte s pomocí více zajímavých i zábavných testů. Díky této knize opravdu nemusíte utrácet peníze na drahé, náročné a přesto jen dočasně fungující procedury. Máte možnost omládnout nefalšovaně a trvale!"


...echny informace o produktu Kniha Omládněte - jde to! - Marisa Peer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Omládněte - jde to! - Marisa Peer ... Omládněte o 5 let! Stačí vědět, co mít ve svém šatníku ... ... . Omládněte - jde to! "Koho by alespoň občas netrápilo, že stárne? Jak zůstat bez ohledu na svůj věk svěží, silný, pěkný a zdravý? Dá se to vůbec? Kniha omladit - jde to vám pomůže vypadat mnohem mladší, a co je ještě lepší, nabízí návod, jak zůstat mladý i duchem! Autorka této úžasné knihy vás přesně k ... Omládněte - jde to! - Peer, Marisa ; Klíčem k tomu není ani tak sportovat nebo používat tu správnou kosmetiku, případně dát si udělat plastickou operaci ... Omládněte - jde to! - Marisa Peer - Megaknihy.cz ... ... Omládněte - jde to! - Peer, Marisa ; Klíčem k tomu není ani tak sportovat nebo používat tu správnou kosmetiku, případně dát si udělat plastickou operaci, ale změnit své myšlení. Ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY