Walking Dead – Živí mrtví – Vzestup Guvernéra

Walking Dead – Živí mrtví – Vzestup Guvernéra - Jay Bonansinga, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jay Bonansinga,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Walking Dead – Živí mrtví – Vzestup Guvernéra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Walking Dead – Živí mrtví – Vzestup Guvernéra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jay Bonansinga,. Číst Walking Dead – Živí mrtví – Vzestup Guvernéra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co všechno se člověku musí přihodit, aby se z něj stala zrůda? Opravdu je v každém z nás nějaké temné já, které jen čeká na to, aby se mohlo projevit? Skoro by se dalo říct, že na Briana Blakea je toho dost. Kráčí po světě, jako je ten náš, jenže v tom jeho umí kráčet i mrtví. A jemu teď nejde o nic jiného, než aby přežil. Se dvěma kamarády, bratrem Phillipem a jeho malou dcerou, se ze všech sil snaží nalézt klidné místo ve světě, kde civilizace zanikla. Román ze světa veleúspěšného komiksu Živí mrtví přináší příběh postavy, která zasadí známé skupině přeživších jednu z nejhorších ran. Avšak Guvernér nebyl vždy šíleným despotou. Tvůrce hororových románů Jay Bonansinga spojil síly s autorem původního komiksu Robertem Kirkmanem, aby spolu stvořili první díl série o tom, jak může být lidský vzestup k moci zároveň pádem morálky.


...iksovém světě Walking Dead jsem sáhl i do světa knižního a rozhodně se nejednalo o omyl ... The Walking Dead - Živí mrtví: Vzestup guvernéra ... . Pánové Kirkman a Bonansinga pokračují v duchu nejlepších tradic své komiksové tvorby a tentokrát se nevěnují těm nejhlavnějším postavám známé série Živí mrtví, ale osvětlují a rozvádějí příběh Philipa Blakea tzv. Objednávejte knihu The Walking Dead - Živí mrtví 1 - Vzestup guvernéra v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků The Walking Dead - Ž ... The Walking Dead - Živí mrtví 1 - Vzestup guvernéra ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků The Walking Dead - Živí mrtví 1 - Vzestup guvernéra Robert Kirkman, Jay Bonansinga, J. Běžná cena: ... The Walking Dead - Živí mrtví 1 - Vzestup guvernéra 67 CZK Nov ... Kniha: The Walking Dead...SOUVISEJÍCÍ KNIHY