Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století: Rodinná zahrada

Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století: Rodinná zahrada - Eva Hauserová (ed.), | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Hauserová (ed.),
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století: Rodinná zahrada.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století: Rodinná zahrada ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Hauserová (ed.),. Číst Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století: Rodinná zahrada Online je nyní tak snadné!

POPIS


Encyklopedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství. Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat vlastní jídlo a navrhnout si zahrádku tak, aby všechno rostlo a plodilo v „bio“ režimu, ekologickým a udržitelným způsobem, zdravě a v souladu s přírodou. I na malé zahrádce můžeme uzavírat koloběhy zdrojů a odpadů, vystačit s minimem fosilních paliv a čerpat přitom ze znalostí a zkušeností předchozích generací. Seznámíte se tu se základy péče o půdu a hospodaření s vodou na pozemku, s permakulturními metodami designu zahrady, dozvíte se, jak vytvořit jedlý les. Nechybí ani návody na přírodní ochranu rostlin před nemocemi a škůdci, na domácí semenaření, ani přehled pěstování nejdůležitějších druhů užitkových rostlin, včetně starých a krajových odrůd. Vše doplňuje kapitola o chovu drůbeže pro ty, kdo by si rádi pořídili slepice, kachny nebo husy. Jde o první díl třídílné série encyklopedických příruček; druhý díl bude pojednávat o hospodaření na rozsáhlejších pozemcích a třetí o lidském společenství a ekologickém stavitelství.


...opedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství ... Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století : Encyklopedie ... ... . Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat vlastní jídlo a navrhnout si zahrádku tak, aby všechno rostlo a plodilo v "bio" režimu, ekologickým a udržitelným způsobem, zdravě a v souladu s přírodou. Encyklopedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství. Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat vlastní jídlo a navrhnout si zahrádku tak, aby v ... Jednotky: Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století ... . Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat vlastní jídlo a navrhnout si zahrádku tak, aby všechno rostlo a plodilo v „bio" režimu, ekologickým a udržitelným způsobem, zdravě a v souladu s přírodou. Anotace Encyklopedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství. Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat vlast...SOUVISEJÍCÍ KNIHY