Neuroimunita: Jak udržovat mozek zdravý a mladý

Neuroimunita: Jak udržovat mozek zdravý a mladý - Anat Londonová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anat Londonová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuroimunita: Jak udržovat mozek zdravý a mladý.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neuroimunita: Jak udržovat mozek zdravý a mladý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anat Londonová,. Číst Neuroimunita: Jak udržovat mozek zdravý a mladý Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jen pouhá myšlenka na stárnutí je pro mnoho lidí nesnesitelná a někteří jsou ochotni zaplatit velké částky za pomyslný „elixír mládí“. Netrápí nás však jen vrásky nebo snížení sexuální touhy, bojíme se nemohoucnosti a slabomyslnosti, nemocí a ztráty schopnosti rozhodovat sami za sebe. A možná největší hrůzu máme z depresí a onemocnění mozku – Alzheimerovy nebo Parkinsonovy choroby. V minulosti byl mozek považován za samostatný a soběstačný orgán, zcela oddělený od imunitního systému. Ale 20 let výzkumů neuroimunoložky Dr. Michal Schwartové přináší do této oblasti absolutně převratné objevy a představuje zcela nový pohled na zdraví mozku. Na tyto a další otázky odpovídá kniha Dr. Schwartzové a společně s tipy na udržení mozku v lepší kondici odhaluje * co jsou „imunitní buňky moudrosti“, * jakým způsobem můžeme efektivně využívat neuroimunitu, zvláště v období stresu a stárnutí, * jak běhání, cvičení a jóga ovlivňují náš mozek, * jaké jsou rozdíly v imunitním systému mužů a žen, * 10 nejdůležitějších potravin podporujících imunitu, a mnoho dalšího.


...ěhání, cvičení a jóga ovlivňují náš mozek, * jaké jsou rozdíly v imunitním systému mužů a žen, * 10 nejdůležitějších potravin podporujících imunitu, a mnoho dalšího ... Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie ... . (jak udržovat mozek zdravý a mladý) Potěší jak odborníky, tak laiky. Hodnocení: 100 % Název: Neuroimunita. Jak udržovat mozek zdravý a mladý/ z anglického originálu Neuroimunity: A New Science That Will Revolutionize How We Keep Our Brains Healthy and Young. Autorka: Michal Schwartzová, Anat Londonová. Přeložila: Jana Kočičková Neuroimunita; Listování. Neuroimunita Jak udržovat mozek zdravý a mladý ... , * jak běhání, cvičení ... Jak udržovat mozek zdravý a mladý? - Kultura21.cz ... . Autorka: Michal Schwartzová, Anat Londonová. Přeložila: Jana Kočičková Neuroimunita; Listování. Neuroimunita Jak udržovat mozek zdravý a mladý ... , * jak běhání, cvičení a jóga ovlivňují náš mozek, * jaké jsou rozdíly v imuni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY