Pravidla lásky

Pravidla lásky - Nora Robertsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravidla lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Pravidla lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Správná cesta Po děsivém setkání s ozbrojeným cizincem na pláži ostrova Lesbos zažije Morgan překvapení – z útočníka se vyklube zámožný přítel její kamarádky Nicholas Gregoras. Jenže Morgan ho podezírá, že je zapletený do pašování drog! Když pak dojde k vraždě neznámého muže, je si téměř jistá, že v tom má prsty právě Nicholas. Ten ji však přesvědčuje, že se naopak snaží rozbít kruh pašeráků drog a obává se, že je Morgan v nebezpečí. Co bude silnější? Morganina podezření spojená se záhadným řeckým magnátem, nebo spalující touha, kterou v ní probudil jeho polibek? Za vším hledej ženu Když ambiciózní právnička Tory přijme práci šerifky v městečku Friendly v Novém Mexiku, myslí si, že to nebude těžký úkol. Ale jen do chvíle, kdy se u ní objeví známý režisér Phillip Kincaid, kterého předvedl strážník za překročení rychlosti jízdy. Vzájemná přitažlivost se totiž nedá přehlédnout. Tory je ovšem pevně rozhodnutá nedat se a Phil to s ní opravdu nemá snadné. Jenže když si Phil něco umane, pak to také musí dostat! Teď chce téhle sebevědomé šerifce dokázat, že i vynikající advokátka může někdy prohrát… a ochotně se podrobit lásce!


... lásky book. Read 67 reviews from the world's largest community for readers ... Pravidla lásky - Nora Robertsová | Kniha na Alza.cz ... . Thea Luckmoreová věří v lásku - v magickou jiskru skutečné, staromód... Když se mladý zamilovaný pár konečně odhodlá ke svatbě, jejich iluze o skromném obřadu se rychle rozplyne. Příbuzní a přátelé jsou totiž jiného názoru a hektické svatební přípravy se pod jejich vedením změní v děsivou noční můru. Ke komunikaci s ostatními potřebujeme věty, k jejichž tvorbě jsou nut ... Kniha: Pravidla lásky - Nora Robertsová | Knihy.ABZ.cz ... . Ke komunikaci s ostatními potřebujeme věty, k jejichž tvorbě jsou nutná slova. Větu ani slovo bychom ovšem neměli šanci složit bez ještě základnější jednotky, a to písmene, případně hlásky. V tomto článku se budeme věnovat právě hláskám, konkrétně jejich dvěma podskupinám, a to samohláskám a souhláskám. Asi nejzákladnější pravopisná pravidl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY