Biografický slovník českých zemí (Fu-Gn). 19. svazek

Biografický slovník českých zemí (Fu-Gn). 19. svazek - Marie Makariusová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Makariusová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biografický slovník českých zemí (Fu-Gn). 19. svazek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biografický slovník českých zemí (Fu-Gn). 19. svazek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Makariusová,. Číst Biografický slovník českých zemí (Fu-Gn). 19. svazek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devatenáctý sešit Biografického slovníku českých zemí předkládá čtenářům životopisy osobností, jejichž jméno začíná písmeny Fu-Gn, a představuje další svazek rozsáhlého encyklopedického projektu, který vzniká ve spolupráci dnes už s více než stovkou autorů z akademických, univerzitních a dalších pracovišť pod vedením Biografického oddělení Historického ústavu AV ČR. V jeho rámci bude zpracováno na 25 000 biogramů osobností všech dob a oborů lidské činnosti spjatých s českými zeměmi – bez rozdílu etnického původu -, jež se narodily, žily a pracovaly v uvedeném teritoriu, a to i pokud zde strávily jen část svého života.


...fický slovník českých zemí, 19. sešit Fu-Gn; Biografický slovník českých zemí, 20 ... Biografický slovník českých zemí Fu-Gn | Odborná ... ... . sešit Go-Gz; Biografický slovník českých zemí, 21. sešit H-Ham; Biografický slovník českých zemí, 22. sešit Han-Hau E-SHOP; Základní zásady výběru osobností. Výběr osobností pro zařazení do BSČZ je dán výhradně ... Devatenáctý sešit Biografického slovníku českých zemí předkládá čtenářům životopisy osobností, jejichž jméno začíná písmeny Fu-Gn, a představuje další svazek rozsáhlého encyklopedického projektu, který vzniká ve spolupráci dnes už s více než stovkou autorů z akademických, univerzitních a dalších pracovišť pod vedením Biografického oddělení ... Biografický slovník českých zemí Fu-Gn 19. díl ... 978-80-200-2625-5 EAN 978802002 ... Biografický slovník českých zemí, 20.sešit (Go-Gz) - Marie ... ... ... Biografický slovník českých zemí Fu-Gn 19. díl ... 978-80-200-2625-5 EAN 9788020026255. Devatenáctý sešit Biografického slovníku českých zemí předkládá čtenářům životopisy osobností, jejichž ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY