Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu

Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu - Juraj Hazucha | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Hazucha
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Hazucha. Číst Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devadesát ověřených konstrukčních detailů a návody pro jejich správné navrhování a provádění najdete v knize, která vychází z dlouholetých poznatků a zkušeností členů Centra pasivního domu. Publikace slouží jako návod, jak konstrukce a detaily navrhovat a na co si dát pozor. Pomůže vám při projektování, na stavbě i při výpočtu tepelných mostů. V knize najdete: - popis prvků pasivních a nulových domů - rady pro návrh a provádění detailů - výkresy konstrukčních detailů - průběhy teplot v infračerveném zobrazení i průběhy izoterm - důležité rady pro správné provedení detailů - fotografie z realizace. Detaily jsou přehledně rozděleny do pěti částí podle konstrukcí, a to: A. Vápenopískové zdivo + ETICS B. Pórobetonové zdivo + ETICS C. Systém ztraceného bednění z polystyrenu D. Sloupková dřevostavba + izolací v roštu E. Masivní dřevěné panely + izolace v roštu F. Společné detaily pro všechny systémy Snahou bylo v této publikaci předat zkušenosti s efektivními konstrukcemi . Můžete je přímo použít nebo vzít jako inspiraci pro vlastní řešení.


...ukční detaily pro pasivní a nulové domy Devadesát ověřených konstrukčních detailů a návody pro jejich správné navrhování a provádění najdete vknize, která vychází zdlouholetých poznatků a zkušeností ... Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy - JAGASTORE.sk ... ... Všechny informace o produktu Kniha Konstrukční detaily pro pasivní domy - Juraj Hazucha, Jan Bárta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Konstrukční detaily pro pasivní domy - Juraj Hazucha, Jan Bárta. Kniha: Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy (Juraj Hazucha). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" ... Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha: Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy (Juraj Hazucha). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Kniha: Konstrukční detai...SOUVISEJÍCÍ KNIHY