Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů!

Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů! - Hana Zemanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Zemanová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Zemanová. Číst Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů! Online je nyní tak snadné!





POPIS


Biokuchařka Hanky Zemanové vyšla poprvé v roce 2005. Hned poté získala titul Nejlepší kuchařská kniha roku 2006. Od té doby se stala bestselerem mezi zdravými kuchařkami. Prodáno přes 33 000 ks! Autorka se rozhodla svou Biokuchařku kompletně přepracovat tak, abyste v ní našli aktuální informace o biopotravinách, nových výživových trendech i ekologickém zemědělství a mohli z ní čerpat inspiraci pro svůj každodenní život. Kromě toho autorka prozradí, kam se ve výživě za posledních deset let sama posunula a co doma ráda vaří. Představí vám zajímavé ekofarmáře a významné ekologické projekty. S pomocí řady odborníků hodnotí objektivně nové trendy ve výživě (např. raw, bezlepková strava, superfoods apod.) a poradí, jak se v nich vyznat a jak si udělat vlastní názor. Hančin přístup ukazuje, jak jíst i žít zdravě a v souladu se selským rozumem. Díky tomu vám pak zdravé vaření bude připadat jednoduché a přirozené. Z knihy se dozvíte, jak obohatit jídelníček a začít používat opomíjené, přitom však skvělé potraviny, jako jsou luštěniny, hlavně cizrna, fazole, červená čočka, loupané mungo, plnohodnotné obiloviny, jako jsou jáhly, čirok, jednozrnka, špalda, pohanka, či netradiční, na českém trhu nové a bezlepkové mouky, jako například mouku z červené čočky či žlutého hrachu. Hanka připravila do této knihy přes 80 nových receptů. Nová biokuchařka je tak díky zcela unikátním informacím a novým receptům určena i těm, kteří už původní vydání Biokuchařky mají doma. Mnoho receptů je bezlepkových, vegetariánských i veganských, ale nevyhýbají se ani kvalitnímu masu. Vyzkoušejte letní cuketovo-jahelnou koprovku, boršč s cizrnou, čočkový burger, placky z hrachové mouky, bezlepkové cookies, ječné lívance, nebo třeba biokuře na kurkumě podle výborného šéfkuchaře a nutričního terapeuta Davida Šaška (je členem Aliance výživových poradců), který s Hankou na některých, zejména masových receptech spolupracoval. Kniha je určena jak pro začátečníky v oblasti zdravého vaření, tak pro pokročilé.


...Nová biokuchařka Hanky Zemanové je kompletně zaktualizované nové vydání původní Biokuchařky ... Biokuchařka Hanky Zemanové - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Popis: Po deseti letech byla kniha Biokuchařka Hanky Zemanové kompletně přepracována tak, abyste v ní našli všechny aktuální informace o biopotravinách, ekologickém zemědělství, potravinářském průmyslu a o zdravém vaření. Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů! Autor: Zemanová, Hana Nakladatel: Smart Press EAN: 9788087049860 ISBN: 978-80-87049-86- Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 21,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Hledáte Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů! od Hana Zemanová? Dnes ... Nová biokuchařka Hanky Zemanové - YouTube ... . vydání) Hledáte Nová biokuchařka Hanky Zemanové - 80 nových receptů! od Hana Zemanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR V Nové biokuchařce najdete rozsáhlou výživovou část a přes 80 nových receptů, k nimž patří mimo jiné...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY