Brdy známé i neznámé

Brdy známé i neznámé - Peter David, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peter David,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Brdy známé i neznámé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brdy známé i neznámé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter David,. Číst Brdy známé i neznámé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletníci i starousedlíci, nádherné pásmo zalesněných kopců, které tvoří krajinu mezi Prahou a Plzní. Brdy lákají po celý rok – od jarního probouzení přírody přes letní výlety k podzimnímu houbaření a zimnímu běžkaření. Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasnou přírodu i spoustu cenných památek. Vedle významných zámků (Dobříš, Hořovice, Mníšek pod Brdy) a církevních areálů (Příbram – Svatá Hora, Zbraslav) tady najdeme mimořádné technické památky (Příbram - Březové Hory) i připomínky drobných řemesel, malé a o to milejší expozice (Starý Rožmitál), místa spojená s významnými osobnostmi (Čapkova Strž). Po dlouhých letech můžeme Brdy poznávat vcelku. Otevírá se ještě nedávno nepřístupná oblast vojenského výcvikového prostoru ve Středních Brdech, postupně zde budou vyznačeny i nové turistické trasy. Celé oblasti Brd (včetně středních) se věnuje i nová publikace BRDY, rozdělená do kapitol podle hlavních center. Vypráví o přírodě, historii, památkách, o tom, jak Brdy dokážou na člověka působit a jaké příběhy se zde odehrály. Doplněna je o velmi praktický přehled značených turistických tras a nejhezčích výletů.


... Brdy známé i neznámé od Vladimír Soukup? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Brdy (Česko : pohoří : oblast) - vlastivěda | Knihy.ABZ.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Brdy známé i neznámé Autor: David, Peter a Soukup, Vladimír Nakladatel: Universum EAN: 9788024255125 ISBN: 978-80-242-5512-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 16,5 × 25 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Brdy známé i neznámé - Petr David, Vladimír Soukup, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Brdy známé i neznámé - Petr David, Vladimír Soukup. Brdy známé i neznámé - Soukup Vladimír, David Petr. Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletn ... Brdy - Wikipedie ... . Brdy známé i neznámé - Soukup Vladimír, David Petr. Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletníci i starousedlíci, nádherné pásmo zalesněných... Kniha: Brdy známé i neznámé - Vladimír Soukup; Petr David. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY