Česká kartografie

Česká kartografie - Kateřina Jelínková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Jelínková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká kartografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká kartografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Jelínková. Číst Česká kartografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Česká kartografie je jednou z prvních na našem knižním trhu, která se komplexně zabývá vývojem kartografie na českém území. V knize je přehledně vysvětleno, co je vlastně náplní kartografie a jaký je její vztah k ostatním souvisejícím vědním oborům.Nejobsáhlejší kapitolou je přehledně zpracovaný vývoj mapových děl, a to od počátku vzniku map na našem území až po současnost, kdy jsou mapová díla vytvářena pomocí nesrovnatelně kvalitnějšího a přesnějšího vybavení. Kniha vás seznámí s osobnostmi tohoto oboru, které se zasloužily o dochování vskutku skvělých grafických děl, jež zaujmou nejen oko odborníka. Pro lepší představu čtenáře je textová část doplněna ilustracemi významných mapových děl, na kterých je zřetelně vidět, jakým vývojem tento bezpochyby zajímavý obor procházel. Kniha zaujme jak odbornou, tak laickou veřejnost a stane se dobrým průvodcem dějinami kartografie.


... v těchto chvílích jsme vám měli na Světu knihy představovat nový Žákovský atlas - atlas pro 2 ... Česká kartografie - Kateřina Jelínková | KOSMAS.cz - vaše ... ... . stupeň základních škol a na něj navázaný Pracovní sešit. Česká kartografická společnost Sdružujeme zájemce o rozvoj kartografické vědy, techniky a kartografických technologií, o výchovu a vzdělávání kartografů, o historii kartografie a o tvorbu, výrobu a využívání různých typů map a atlasů a související obory. Zobrazit všechny aktuality Poskytujeme odborné služby na úseku geodézie a kartografie. Geodetické ... geodezieonline.cz ... . Zobrazit všechny aktuality Poskytujeme odborné služby na úseku geodézie a kartografie. Geodetické služby. geometrické plány a vytyčování vlastnických hranic. geometrické plány pro oddělení pozemku, geometrické plány na zaměření staveb, vyhotovení geometrických plánů pro věcná břemena, kartografie.cz > Ná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY