Muž leží a sní

Muž leží a sní - Lavie Tidhar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lavie Tidhar
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž leží a sní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž leží a sní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lavie Tidhar. Číst Muž leží a sní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá polovina 30. let 20. století. Evropa je v krizi a Velká Británie se potýká s přílivem uprchlíků. V Německu totiž došlo k Pádu, moci se chopili komunisté, a tak boháči i fašisté, nechtějí-li skončit v trestaneckém táboře, musí utéct za hranice. Většinou se rychle vzpamatují a dál se věnují tomu, na co mají talent, třeba obchodu nebo organizovanému zločinu, ale jistý pan Wolf je muž s ideály, hnusí se mu všeobecný morální úpadek, a zatímco živoří v zaměstnání soukromého detektiva, sní o tom, že už brzy vydá další část svého životního díla, knihy nazvané Můj boj. Pravda, mezitím si ještě bude muset vytrpět něco sexuálního ponížení v rukou zdegenerovaných prostitutek či špinavé Židovky a párkrát dostane pořádnou nakládačku, ale to muže jeho formátu nezlomí. Zatím v jiném čase a na jiném místě leží muž a sní…Stejně jako v případě Usámy, i v románu Muž leží a sní (A Man Lies Dreaming, 2014) vytváří Tidhar alternativní historii. Tentokrát nám v ní ukazuje, co by se stalo, kdyby se ve třicátých letech v Německu ujali vlády komunisté.


...hed by Argo as MUŽ LEŽÍ A SNÍ, here's the synopsis… Druhá polovina 30 ... Tidhar, Lavie - iLiteratura.cz ... . let 20. století. Evropa je v krizi a Velká Británie se potýká s přílivem uprchlíků. V Německu totiž došlo k Pádu, moci se chopili komunisté, a tak boháči i fašisté, nechtějí-li skončit v trestaneckém táboře, musí utéct za hranice. Muž leží a sní Autor: Tidhar, Lavie Nakladatel: Argo EAN: 9788025718971 ISBN: 978-80-257-1897-1 Originál: A Man Lies Dreaming Překlad: Poncarová, Petra Johana Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Kniha Muž leží a sní Přidat komentář. hanzmb. 1 07.10.201 ... Muž leží a sní - Lavie Tidhar | Databáze knih ... . vydání) Kniha Muž leží a sní Přidat komentář. hanzmb. 1 07.10.2019. Hitler v roce 1933 prohrál volby a k moci se dostali komunisti. ... Stejně jako v případě Usámy, i v románu Muž leží a sní (A Man Lies Dreaming, 2014) vytv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY