Jak to řešit?: Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod

Jak to řešit?: Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod - George Polya | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
George Polya
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to řešit?: Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to řešit?: Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George Polya. Číst Jak to řešit?: Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha ukazuje jakým směrem se ubírat, kam napřímit své myšlení a jak hledat nové pohledy při řešení matematických problémů. Autor provází čtenáře úskalími mentálních a logických kroků, které je třeba při tom podniknout. Na praktických příkladech, často i nematematické povahy, vysvětluje problematiku převádění omezujících podmínek na jednotlivé kroky řešení. Polya v jasném a poutavém textu opravdu brilantním způsobem odhaluje podstatné a jde přímo k jádru problému. Publikace není určena jen učitelům matematiky, ale své si v ní najdou i například žáci středních škol. Učí jak překonávat těžkosti a překážky při cestě k cíli, který není v danou chvíli zřejmý a lehce dosažitelný.


...pivé aspekty (nejen) matematických metod George Polya Nakladatel: Nakladatelství MatfyzPress MFF UK 2016 Název: Jak to řešit? - Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod ... DOC Autor: «AUTOR» ... . Autor: George Polya. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Odborné příručky; Učebnice, vzdělání › SŠ - Matematika a geometrie; ISBN: 978-80-7378-325-9. EAN: 9788073783259. Objednací kód: NA270133 Jak to řešit? Jak to řešit? Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 9788073783259. George Polya. Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod. Manufacturer: MatfyzPress MFF UK. Varianta: Kniha 245 Kč. Toto zboží již není možné objed ... Kniha: Jak to řešit? - George Polya | Knihy.ABZ.cz ... . EAN: 9788073783259. George Polya. Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod. Manufacturer: MatfyzPress MFF UK. Varianta: Kniha 245 Kč. Toto zboží již není možné objednat. ... Překvapivé aspekty (nejen) matematických metod :...SOUVISEJÍCÍ KNIHY