Válečníci bouře

Válečníci bouře - Bernard Cornwell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečníci bouře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válečníci bouře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Válečníci bouře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anglií zní řinkot zbraní boje mezi vikingy a SasyVálečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řešení. Je nucen rozhodovat se mezi svým rodem a loajalitou, mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu.Syn Alfreda velikého Edward vládne spolu se svou sestrou ?thelflaed Wessexu, Mercii a Východní Anglii. Všude kolem jsou však seveřané, věčně připravení bojovat nejen o dobrou půdu, ale také vylupovat bohatá opatství a podnikat drancířské nájezdy. Severní Mercii ovládá z pevné bašty opevněného Chesteru největší saský válečník Uhtred z Bebanburgu. Nápor seveřanů však sílí a dochází k tomu, že do Mercie vtrhnou z Irska Norové, vedení Ragnallem Ivarsonem. Jejich náporu, umocněnému spojením s Northumbrijci, je schopen čelit pouze Uhtred, neboť Edward i ?thelflaed se navzdory vzrůstající hrozbě zdráhají vyjít z bezpečí svých pevností. Mohou však Uhtredovi věřit, když jeho dcera je ženou Ivarsonova bratra?


...ideo je určeno jen pro osoby s těžkým zrakovým postižením, které mají zakoupenou knihu Kočičí válečníci: Bouře přichází ... Válečníci bouře bazar | Databáze knih ... . Category Entertainment Toto video je určeno jen pro osoby s těžkým zrakovým postižením, které mají zakoupenou knihu Kočičí válečníci: Bouře přichází. Category Entertainment; Toto video je určeno jen pro osoby s těžkým zrakovým postižením, které mají zakoupenou knihu Kočičí válečníci: Bouře přichází. Category Entertainment Válečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řeš ... Válečníci bouře od 186 Kč - Heureka.cz ... . Category Entertainment Válečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řešení. Je nucen rozhodovat se mezi svým rodem a loajalitou k Æthelflaed, mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu. Ale ať se rozhodne tak či tak, celou zemí bude znít řinkot zbraní boje mezi vikingy a Sasy. Válečníci ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY