JEF psáno na vodu palbou kulometnou II.

JEF psáno na vodu palbou kulometnou II. - Jaroslav Erik Frič | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Erik Frič
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
JEF psáno na vodu palbou kulometnou II..pdf


Chcete si knihu přečíst?JEF psáno na vodu palbou kulometnou II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Erik Frič. Číst JEF psáno na vodu palbou kulometnou II. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psáno na vodu palbou kulometnou začal JEF psát v létě 2007 jako blog. Ojedinělý deník prvních let nového tisíciletí je velkolepou koláží událostí, textů, snů, diaologů prodchnutou neobyčejnou mravní silou a poctivostí. Text psaný poetikou Zábranových deníků, Divišovy Teorie (ne)spolehlivosti či Hančových Záznamů postupně začal oslovovat široký okruh obecenstva, které JEFův blog, slovy jednoho čtenáře „v této šílené době při duševním zdraví udržoval“.


...no na vodu palbou kulometnou II. Psáno na vodu palbou kulometnou začal JEF psát v létě 2007 jako blog ... JEF psáno na vodu palbou kulometnou - Frič Jaroslav Erik ... ... . Ojedinělý deník prvních let nového tisíciletí je velkolepou koláží událostí, textů, snů, diaologů prodchnutou neobyčejnou mravní silou a poctivostí. JEF psáno na vodu palbou kulometnou II. Autor: Frič, Jaroslav Erik Nakladatel: Dauphin EAN: 9788072726943 ISBN: 978-80-7272-694-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 16,2 × 17,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Psáno na vodu palbou kulometnou začal JEF psát v létě 2007 jako blog. Ojedinělý deník ... Psáno na vodu palbou kulometnou. Blogové deníky I/2007 ... ... . vydání) Psáno na vodu palbou kulometnou začal JEF psát v létě 2007 jako blog. Ojedinělý deník prvních let nového tisíciletí je velkolepou koláží událostí, textů, snů, diaologů prodchnutou neobyčejnou mravní silou a poctivostí. Psáno na vodu palbou kulometnou začal JEF psát v létě 2007 jako blog. Ojedin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY