Jak blafovat o golfu

Jak blafovat o golfu - Adam Ruck | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Ruck
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak blafovat o golfu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak blafovat o golfu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Ruck. Číst Jak blafovat o golfu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor nejdůležitějších znalostí, které potřebujete znát, abyste se mohli tvářit jako expert na vše, co se týká golfu. Už nikdy se vám nestane, že si spletete kedíka s kadidlem, stanete se znalcem na všechny hole, druhy trávy a značky whiskey. Svět golfu byl vždy jen pro bohaté, ale to už neplatí, dnes se míček snaží trefovat skoro každý, pokud je na to samozřejmě náležitě stylově oblečen. Po přečtení této knihy už vás nezaskočí diskuse na téma: kolik měl Tiger Woods milenek, jakou hůl nejmíň potřebujete, a tudíž ji můžete zlomit o kedíka jako odměnu za špatnou radu nebo co říct spoluhráči, když se právě chystá odpálit důležitou ránu.


... informace o produktu Kniha Jak blafovat o golfu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak blafovat o golfu ... Golfportal.cz - Golf - vše o golfu, zprávy, golfové hřiště ... ... . Jak blafovat o golfu od 101 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Jak blafovat o golfu ... nestane, že si spletete kedíka s kadidlem, stanete se znalcem na všechny hole, druhy trávy a značky whiskey. Svět golfu byl vždy jen pro bohaté, ale to už neplatí, dnes se míček snaží trefovat skoro každý, pokud je na to samozřejmě náležitě stylově oblečen. ... Jak blafovat o golfu. Adam Ruck. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká va ... Jak blufovat o golfu - Peter Gammond | Databáze knih ... . ... Jak blafovat o golfu. Adam Ruck. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v úterý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY