Šéf Hitlerovy špionáže: Záhada Wilhelma Canarise

Šéf Hitlerovy špionáže: Záhada Wilhelma Canarise - Richard Bassett | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Bassett
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šéf Hitlerovy špionáže: Záhada Wilhelma Canarise.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šéf Hitlerovy špionáže: Záhada Wilhelma Canarise ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Bassett. Číst Šéf Hitlerovy špionáže: Záhada Wilhelma Canarise Online je nyní tak snadné!

POPIS


Admirála Canarise, šéfa německé vojenské špionážní služby, charakterizoval jeho sovětský protějšek jako „nejnebezpečnějšího zpravodajce na světě“. Canaris byl loajální vůči starému Německu – dobyvačný a rasistický režim Adolfa Hitlera jej však odpuzoval. Po neúspěšném atentátu na Vůdce v červnu 1944 byl Canaris zatčen a týden před koncem války popraven. Do jaké míry se podílel na přípravách samotného atentátu, zůstává dosud nejasné, tvrdí se však, že koordinoval několik předchozích pokusů o odstranění Hitlera, a že se dokonce snažil s Brity vyjednat obdobu separátního míru. V napínavém a věrohodném líčení spletitého souboje špionážních sítí Richard Bassett odhaluje, jak se Canarisově cílevědomému úsilí podařilo ovlivnit průběh druhé světové války.


...f Hitlerovy špionáže-12% sleva. ... Bassett odhaluje, jak se Canarisově cílevědomému úsilí podařilo ovlivnit průběh druhé světové války ... Burza knih - všetko pre vaše knihy • Zobrazenie témy ... ... . (záhada Wilhelma Canarise) Předmětná hesla Canaris, Wilhelm, 1887-1945 Německo. Abwehr Admirála Canarise, šéfa německé vojenské špionážní služby, charakterizoval jeho sovětský protějšek jako „nejnebezpečnějšího zpravodajce na světě". Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopis ... Richard Bassett | knizniklub.cz ... . Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY