Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů

Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů - Klára Hurychová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Hurychová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Hurychová,. Číst Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje první z plánované řady prací týkajících se práva obchodních korporací a obchodního práva obecně. Jejím cílem je přiblížit studentům vybraná česká i zahraniční soudní rozhodnutí vztahující se k právu obchodních korporací a usnadnit jim studium tohoto právního oboru. Autoři se neomezují na výtah z odůvodnění jednotlivých rozhodnutí, nýbrž snaží se vystihnout také skutkovou podstatu případu a doplnit jednotlivá rozhodnutí vlastním komentářem.


...bchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů Autor: Klára Hurychová ; Petr Tomášek ; Michael Zvára Učební text obsahuje komentovaná rozhodnutí našich i zahraničních soudů, jež se vztahují k fungování obchodních korporací ... Pripravujeme knihy / Najlacnejšie knihy ... . Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních soudů Autor: Hurychová, Klára, Tomášek, Petr a Zvára, Michael Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024635002 ISBN: 978-80-246-3500-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 336 stran, česky Rozměry: 20,3 × 29,6 cm Rok vydání: COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction h ... Obchodní korporace v judikatuře českých a zahraničních ... ... . Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY