Jsi značka?!: Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze

Jsi značka?!: Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze - Tomáš Lukavec | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Lukavec
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsi značka?!: Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsi značka?!: Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Lukavec. Číst Jsi značka?!: Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste úspěšná značka na trhu? V rukou máte první knihu v ČR s kompletním návodem na to, jak ze svého jména udělat brand, který k vám přitáhne lidi, příležitosti a peníze. Úspěšný brand manažer a autor knihy Tomáš Lukavec, který díky svým projektům jako byl Banán za milion (prošlo jím 36 456 lidí), Pekelná značka nebo Jsi příběh vydělal za 2 roky přes 9 miliónů korun, formou příběhů, tipů a konkrétních kroků ukazuje, jak využít svoje silné stránky a dynamicky růst ve vašem oboru, ať už jste zaměstnanec nebo podnikatel. Jako bonus jsou ke knize přidány unikátní rozhovory s celebritami online světa, úspěšnými youtubery, kteří vypráví svoje příběhy a ukazují přímo na sobě, jak se stát značkou.


...se bavte a vydělávejte u toho peníze! Tato jedinečná kniha Vám za méně než 7 dní odhalí tajný postup, jak se stát uznávanou ZNAČKOU ve vašem oboru, která přitahuje lidi, příležitosti a peníze ... Tomáš Lukavec | Martinus ... . Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze Tomáš Lukavec Nakladatel: Brandovi s.r.o. 2016 Koupit Koupit eknihu. Jste úspěšná značka na trhu? V rukou máte první knihu v ČR s kompletním návodem na to, jak ze svého jména udělat brand, který k vám přitáhne lidi, příležitosti a peníze. Úspěšný brand manažer a autor knihy Tomáš Lukavec, který díky svým projektům jako byl Banán za milion (prošlo jím 36 456 lidí), Pekelná značka nebo Jsi pří běh ... Dobře se bavte a vyděláv ... Jsi značka?! - bestseller kniha od Tomáše Lukavce | Jsi ... ... . Úspěšný brand manažer a autor knihy Tomáš Lukavec, který díky svým projektům jako byl Banán za milion (prošlo jím 36 456 lidí), Pekelná značka nebo Jsi pří běh ... Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze! Tato jedinečná kniha Vám za méně než 7 dní odhalí tajný postup, jak se stát uzná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY