Liga spravedlnosti 4 - Síť

Liga spravedlnosti 4 - Síť - Geoff Johns | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Geoff Johns
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liga spravedlnosti 4 - Síť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liga spravedlnosti 4 - Síť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geoff Johns. Číst Liga spravedlnosti 4 - Síť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dokonce ani hrdinové z Ligy spravedlnosti nejsou schopni ochránit celou planetu sami. Když Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cybor a Aquaman uspořádají nábor na nové členy týmu, dostaví se na něj některé z nejmocnějších bytostí na Zemi. Jeden z rekrutů však nepřišel proto, aby se k lize přidal, ale aby ji zničil zevnitř! < br> Plány na rozložení Ligy spravedlnosti byly spřádány celé roky. Když se vrátí jeden z jejích největších nepřátel a zaútočí na základnu ligy, spustí to řetězovou reakci, která obrátí proti sobě Supermana, Batmana a Wonder Woman a postaví ligu proti dvěma dalším týmům, které nesou její jméno – Americké lize spravedlnosti a Temné lize spravedlnosti. < br>Jakmile však jdou hrdinové do války proti sobě, vítězi se mohou stát pouze jejich nepřátelé. Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude?


..."Liga spravedlnosti 4: Síť" jednoduše doplácí na to, jak se v Americe snaží série co nejvíce provázat ... KOMIKS: Geoff Johns - Ivan Reis - Joe Prado, Liga ... ... . U nás eventy nemohou fungovat, pokud se nevydají celé. Nemluvě o tom, že ani samotné eventy nemusí pro pochopení dopadů stačit. "Liga spravedlnosti 4: Síť" je pak jen dalším velkým soubojem, navíc náznakem ... Liga spravedlnosti 4: Síť (Justice League 4: The Grid) Geoff Johns, Ivan Reis překlad: L'udovít Plata. kategorie: Komiksy Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude? Hvězdní tvů ... Liga spravedlnosti 4 - Síť - Geoff Johns | KOSMAS.cz ... ... . kategorie: Komiksy Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude? Hvězdní tvůrci Geoff Johns (FOREVER EVIL, AQUAMAN) a Ivan Reis (GREEN LANTERN) vedou Ligu spravedlnosti k válce a porážce! Kniha Liga spravedlnosti: Síť obsahuje sešity Justice League č. 18-20 a 22-23. Obsah knihy: Liga spravedlnosti 4 - Síť. Liga spravedlnosti… pora...SOUVISEJÍCÍ KNIHY