Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě

Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě - Michal Ficek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Ficek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Ficek,. Číst Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příprava herních outdoorových závodů krok za krokem doplněná o skutečné zážitky organizátorů. Popis akcí během nichž vícečlenné týmy účastníků postupují vlastními silami neznámým terénem po stanovištích, na kterých plní netradiční, zajímavé aktivity zaměřené na týmovou spolupráci. Struktura textu věrně kopíruje přípravu závodu – od výběru organizátorského týmu a herního území, přes vymýšlení a přípravu aktivit, komunikaci s účastníky a shánění pomocníků, až po vlastní průběh závodu a jeho zakončení.


...utdoorové závody -- Příprava a organizace strategických her v přírodě - Olga Habásková; Michal Ficek Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu ... (PDF) Outdoorová výuka matematiky jako alternativní ... ... . Outdoorové závody - Příprava a organizace strategických her v přírodě Olga Habásková, Michal Ficek "Outdoor na míru, na který se nezapomene!" Příprava herních outdoorových závodů krok za krokem doplněná o skutečné zážitky organizátorů. Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě Michal Ficek, Olga Habásková Outdoorové závody - Příprava a organizace strategických ... Outdoorové závody -- Příprava a organizace strategických ... ... . Outdoorové závody: Příprava a organizace strategických her v přírodě Michal Ficek, Olga Habásková Outdoorové závody - Příprava a organizace strategických her v přírodě (Kat. č. 234 214) Outdoorové závody - Příprava a organizace strategických her v přírodě Olga ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY