14 000 důvodů ke štěstí

14 000 důvodů ke štěstí - Barbara Ann Kipferová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Ann Kipferová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
14 000 důvodů ke štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?14 000 důvodů ke štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Ann Kipferová. Číst 14 000 důvodů ke štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Můžete se pustit do čtení: králičí stopy ve sněhu, karamelová zmrzlina, letní bouřka, nadýchaný polštář, koupě letních sandálů, sbírání borůvek během výletu, urovnání rodinného sporu, zapnuté mlhovky, kočka milující fleece, nové tapety, cvičení s osobním trenérem, kokršpaněl, světlušky, nástroje na vyřezávání, samomluva, závan vůně vašeho oblíbeného koření… Autorka tohoto bestselleru, Barbara Ann Kipferová, si už jako dítě začala psát seznam věcí, které jí těší a dělají radost. Její seznam se postupem času rozrostl do této osobité, strhující a okouzlující knihy. Žádné rozbory, žádné názory, žádné poznámky pod čarou – jen jasný seznam milých a pozitivních věcí a zážitků. Je tak snadné se inspirovat, polemizovat či doplnit seznam o své vlastní body.


...y informace o produktu Kniha 14 000 důvodů ke štěstí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 14 000 důvodů ke štěstí ... Kniha 14 000 důvodů ke štěstí - Barbara Ann Kipferová ... ... . Můžete se pustit do čtení: králičí stopy ve sněhu, karamelová zmrzlina, letní bouřka, nadýchaný polštář, koupě letních sandálů, sbírání borůvek během výletu, urovnání rodinného sporu, zapnuté mlhovky, kočka milující fleece, nové tapety, cvičení s osobním trenérem, kokršpaněl, světlušky, nástroje na vyřezávání, samomluva, závan vůně vašeho ... Kupte knihu 14 000 důvodů ke štěstí od Barbara Ann Kipfer na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsel ... 14 000 důvodů ke štěstí - Barbara Ann Kipferová ... ... ... Kupte knihu 14 000 důvodů ke štěstí od Barbara Ann Kipfer na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % 14 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY