Báječné nakupování v Las Vegas

Báječné nakupování v Las Vegas - Sophie Kinsella | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Kinsella
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Báječné nakupování v Las Vegas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Báječné nakupování v Las Vegas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Kinsella. Číst Báječné nakupování v Las Vegas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na záchranné výpravěBecky Brandonová (rozená Bloomwoodová) je na veliké záchranné výpravě! Hollywood pro ni byl plný překvapení a Becky nyní míří do Las Vegas, aby pomohla své rodině a přátelům. Je odhodlaná přijít na kloub tomu, proč její otec tak záhadně zmizel, chce pomoct kamarádce Suze a možná se i smířit s Aliciou Dlouhonohou bestií, ale kdo ví…Když Becky zjistí, jak naléhavě její přátelé a rodina potřebují pomoc, vypracuje úžasný a smělý plán! Dokáže si poradit, když ji ostatní tak zoufale potřebují?


...áječné nakupování v Las Vegas. Přidat komentář ... Báječné nakupování v Hollywoodu levně, cena 236 Kč ... ... . Manoloma. 18. dubna. O něco lepší než Báječné nakupování v Hollywoodu, ale i tak jsou tyhle dvě knihy nejslabší z celé série. Garfinela. 1 30.10.2018. Slabý odvar. První knihy série byly mnohem lepší! ... E-kniha: Báječné nakupování v Las Vegas - Sophie Kinsella Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Kupte knihu Báječné nakupování v Las Vegas (Sop ... Kniha: Báječné nakupování v Las Vegas (Sophie Kinsella ... ... . Kupte knihu Báječné nakupování v Las Vegas (Sophie Kinsella) s 21 % slevou za 236 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než...SOUVISEJÍCÍ KNIHY