Jako husa do flašky: 88 zvědavých fejetonů

Jako husa do flašky: 88 zvědavých fejetonů - Rudolf Křesťan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Křesťan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako husa do flašky: 88 zvědavých fejetonů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jako husa do flašky: 88 zvědavých fejetonů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Křesťan. Číst Jako husa do flašky: 88 zvědavých fejetonů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Právě zvědavost a údiv pokládá autor celoživotně za předstupeň k poznání. Toto přesvědčení je patrné z fejetonů, jejichž psaní se věnuje s potěšením přes půl století.Letos vyjde v pořadí již jeho 19. sbírka, která shromažďuje 88 těchto literárních opusů z posledních dvou let. Jejich nedílnou součástí jsou barevné ilustrace jeho ženy Magdy. Neměli bychom se stydět za to, když na něco zíráme „jako husa do flašky“. A nemusí jít jen o věci exotické, stejně zajímavé mohou být i ty zdánlivě každodenní, podíváme-li se na ně blíže. Stejně tak jako ony zmíněné husy, které nejsou k ničemu lhostejné a chtějí svými zvědavými zobáky všechno prozkoumat. To je přece vlastnost hodná následování!


...a do flašky 88 zvědavých fejetonů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Pusa na špacír — Academia ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... O čem je kniha Jako husa do flašky? Zvědavost a údiv pokládá autor celoživotně za předstupeň k poznání. Toto přesvědčení je patrné z fejetonů, jejichž psaní se věnuje přes půl století. Letos vyjde v pořadí již jeho 19 ... Jako husa do flašky (Rudolf Křesťan) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Toto přesvědčení je patrné z fejetonů, jejichž psaní se věnuje přes půl století. Letos vyjde v pořadí již jeho 19. Sbírka, která shromažďuje 88 těchto literárních opusů z posledních dvou let. 88 zvědavých fejetonů. Manufacturer: nakladatelství andrej šťastn ... Neměli bychom se stydět za to, když na něco zíráme "jako husa do flašky". A nemusí jít jen o věci ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY