Přecitlivělost není slabost

Přecitlivělost není slabost - Ilse Sand | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ilse Sand
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přecitlivělost není slabost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přecitlivělost není slabost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilse Sand. Číst Přecitlivělost není slabost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste unavení z toho, že vám lidé pořád říkají, abyste nebrali život tak vážně? Pokud patříte mezi vysoce citlivé osoby, je vlastně v pořádku, že ho berete vážně. Kniha Přecitlivělost není slabost, kterou napsala dánská psychoterapeutka Ilse Sand, jež do této skupiny osob řadí i samu sebe, poskytuje řadu konkrétních tipů, co dělat, aby se o sebe přecitlivělí lidé dokázali lépe postarat. Autorka ujišťuje, že je v pořádku žít svůj život pomalu a hluboce – že člověk nemusí excelovat a dělat na druhé dojem siláka. Popisuje, jak přecitlivělost vnímat jako výhodu, jak čelit hněvu či vlastnímu studu, jak se vyrovnat s depresí a úzkostí. Připojuje také údaje o výzkumech přecitlivělosti, seznam aktivit, které by mohly vysoce citlivým lidem přinášet radost a zvyšovat jejich životní pohodu, nebo dotazník, s jehož pomocí může každý vlastní přecitlivělost otestovat. Jedná se o jednu z prvních českých knih na téma, jemuž se v posledních letech ve světě dostává hodně pozornosti. Ilse Sand je dánská terapeutka, supervizorka, trenérka a řečnice, která vydává knihy o přecitlivělosti a seberozvoji. Vystudovala teologii a je členkou Dánské asociace psychoterapeutů.


...livělost není slabost bych osobně doporučil čtenářům, pro které je těžké zacházet se svou vysokou senzitivností, a rádi by si přečetli, že je přirozené reagovat někdy přecitlivěle ... Přecitlivělost není slabost (Ilse Sand) | Detail knihy ... ... . Pomoci jim může i výše zmiňované množství konkrétních technik, které v knize naleznou. ... Kniha Přecitlivělost není slabost, kterou napsala dánská psychoterapeutka Ilse Sand, jež do této skupiny osob řadí i samu sebe, poskytuje řadu konkrétních tipů, co dělat, aby se o sebe přecitlivělí lidé dokázali lépe postarat. Autorka ujišťuje, že je v pořádku žít svůj život pomalu a hluboce - že člověk nemusí ... Kniha Přecitlivělost není slabost, kterou napsala dánská psychoterapeutka Ilse Sand, jež do ... Přecitlivělost není slabost - Ilse Sand | Knihy Dobrovský ... . Autorka ujišťuje, že je v pořádku žít svůj život pomalu a hluboce - že člověk nemusí ... Kniha Přecitlivělost není slabost, kterou napsala dánská psychoterapeutka Ilse Sand, jež do této skupiny osob řadí i samu sebe, poskytuje řadu konkrétních tipů, co dělat, aby se o sebe přecitlivělí lid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY