Rok ve světě: Zápisky vášnivé cestovatelky

Rok ve světě: Zápisky vášnivé cestovatelky - Frances Mayesová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Frances Mayesová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok ve světě: Zápisky vášnivé cestovatelky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok ve světě: Zápisky vášnivé cestovatelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Mayesová. Číst Rok ve světě: Zápisky vášnivé cestovatelky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Českým čtenářům již důvěrně známá autorka bestsellerů Pod toskánským sluncem a La bella Toscana přináší ve své nové knize bohatou směs zážitků, postřehů a úvah z cest do Španělska, Portugalska, jižní Itálie, Francie, Británie, Turecka, Řecka a severní Afriky. Podobně jako při svém mapování toskánské krajiny, historie a životního stylu, i ve svých „zápiscích vášnivé cestovatelky“ dokáže čtenáře zároveň pobavit i poučit o dějinách, umění a architektuře, kuchyni i zvycích míst, která navštívila.


...ok ve světě -- Zápisky vášnivé cestovatelky - Mayesová, Frances ; Další kniha cestovatelky Frances Mayesové přináší tentokrát bohatou směs zážitků, postřehů a úvah z cest do Španělska, Portugalska, jižní Itálie, Francie, Británie, Turecka, ... 2501272 - Virtual International Authority File ... ... Rok ve světě: Zápisky vášnivé cestovatelky. Frances Mayesová ... Rok ve světě Autor: Mayesová, Frances Nakladatel: Paseka EAN: 9788074327711 ISBN: 978-80-7432-771-1 Originál: A Year in the World Překlad: Mayerová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rok ve světě Zápisky vášnivé cestovatelky Frances Mayes. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky ... i ve svých „zápiscích vášnivé cestovatelky" dokáže čtenáře zároveň pobavit i poučit o dějinách, umění a architektuře, kuchyni i zvycích míst, která navštívila. ... Rok ve světě - Frances Mayesová | Knihy.ABZ.cz ... . Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky ... i ve svých „zápiscích vášnivé cestovatelky" dokáže čtenáře zároveň pobavit i poučit o dějinách, umění a architektuře, kuchyni i zvycích míst, která navštívila....SOUVISEJÍCÍ KNIHY