Úkol pro šaška

Úkol pro šaška - Pavel Hrdlička | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Hrdlička
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Úkol pro šaška.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úkol pro šaška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Hrdlička. Číst Úkol pro šaška Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Čechách nastává před husitskými bouřemi v letech 1402–1403 dramatická situace. Král Václav IV. je svým bratrem Zikmundem zbaven vlády a nakonec uvězněn ve Vídni, zemi drancují kočovní Kumáni a zároveň probíhá občanská válka mezi stoupenci Václava a Zikmunda. Podrychtář Václav od Černého koně je novou městskou radou zbaven úřadu. Nenese to vůbec dobře, ale nakonec může přijmout nabídku Bratrstva obruče a kladiva, které ho chce vyslat do Vídně. Tam se má pokusit za pomoci králova šaška Kotrmelce, řádového rytíře Bohuňka a bývalých biřiců osvobodit krále.


...o šaška - Pavel Hrdlička. V Čechách nastává před husitskými bouřemi v letech 1402-1403 dramatická situace ... Úkol pro šaška Pavel Hrdlička | Knihkupectví Daniela ... . Král Václav IV. je svým bratrem... Je pravděpodobné, že Úkol pro šaška bude jeho prvním a zároveň posledním zastavením v této historické sérii, ale já si tu postavu moc užila. Také se mi zdálo, že je tu méně humorných scének, vtípků a hlášek. Spíše se mi zdá, že tento román hraje na vážnější strunu - osobně si to vysvětluji nelehkou a ... Zboží ze stejné kategorie - Úkol pro šaška - 2. vydání - audioknihovna Herkulovské úkoly pro Hercula P ... Úkol pro šaška - Pavel Hrdlička | Knihy Dobrovský ... ... Zboží ze stejné kategorie - Úkol pro šaška - 2. vydání - audioknihovna Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - luxusní edice - CDmp3 Tucet detektivních příběhů s prologem Soubor těchto dvanácti kratš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY