Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů

Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů - Vladimír Liška | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liška
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liška. Číst Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Panovnické rody od nepaměti provázely skandály, které se někdy dařilo před veřejností ututlat, nebo vyšly najevo až dlouho poté, co se odehrály. Mnohé z nich jsou ale dosud neobjasněné, což historiky neustále nutí k bádání a touze po vyřešení pikantností mocných. Ve čtrnácti příbězích se autor snaží poodhalit dosud skrytá zákoutí, domýšlet drobné nuance a pátrat pro příčinách a úmyslech historických osobností. Skrze moc je totiž, jak sami uvidíte, možné vše… Pojďme si společně připomenout, které kauzy zahýbaly evropskou historií a vtiskly do ní svůj nesmazatelný, mnohdy tajemný otisk.


...féry a skandály evropských panovnických dvorů Vladimír Liška ... Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů ... ... . 001-192 Velke afery panovniku_145x205 mm QXP 7.x 11.10.16 5:50 Stránka 16. A právě Karlštejn se stal o silvestrovské noci 31. prosince roku 1386 jeho manželce osudným. Co se tehdy skutečně odehrálo, zůstává dodnes předmětem nejrůz- Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Vladimír Liška Nakladatel: XYZ 2020 Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Autor: Liška, Vladimír Nakladatel: XYZ EAN: 9788075055064 ISBN: 978-80-7505-506-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,3 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Kniha: Velké aféry a skandály evropských panov ... Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů ... ... . vydání) Kniha: Velké aféry a skandály evropských panov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY