Ladím struny klece

Ladím struny klece - Jana Martiníková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Martiníková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ladím struny klece.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ladím struny klece ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Martiníková. Číst Ladím struny klece Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poezie s nápaditými obrazy a rýmy, která je hravá, i když si na nic nehraje. Ale nejde jen o hraní – základní linkou básní je autorčina zpráva o ní samé, o lidech a věcech, které ji obklopují. A k plusu budiž přičteno, že se dokáže na všechny patálie i lapálie života podívat s nadhledem. Prvotina, která vznikala dlouho, a tak jí bylo dopřáno zbavit se dětských nemocí – upovídanosti a přemrštěnosti.


...á knihovnice, známá doposud hlavně porotcům literárních soutěží, ve sbírce Ladím struny klece shromáždila především texty, jež v těchto kláních došly uznání ... Winterreise - CD - Jana Martiníková - Megaknihy.cz ... . Sbírka je rozdělena do čtyř oddílů: Prohlídky, Šeptem, Hořké úsměvy a Písničky. Kniha: Ladím struny klece Autor: Jana Martiníková Existenciální, syrová a někdy i surová - včetně vztahu k sobě samému - poezie zavedeného autora. Zralá prvotina, prozrazující nejen originální básnické vidění, ale také dokonalé zvládnutí formy.... Ladím struny klece Autor: Martiníková, Jana Nakladatel: S ... Srdeční výdej » Jana Martiníková: Ladím struny klece ... . Zralá prvotina, prozrazující nejen originální básnické vidění, ale také dokonalé zvládnutí formy.... Ladím struny klece Autor: Martiníková, Jana Nakladatel: S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY