Osobnosti Olomouckého kraje

Osobnosti Olomouckého kraje - Renáta Fifková (ed.), | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Renáta Fifková (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osobnosti Olomouckého kraje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osobnosti Olomouckého kraje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Fifková (ed.),. Číst Osobnosti Olomouckého kraje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná encyklopedie Osobnosti Olomouckého kraje přináší 688 životopisných medailonů panovníků, umělců, vědců, církevních hodnostářů, vojáků, podnikatelů, sportovců i politiků od doby sv. Cyrila a Metoděje až po naší současnost, kteří zanechali nesmazatelnou stopu v dějinách tohoto regionu. Čtenářům tato jediněčná kniha poslouží nejen jako zdroj informací, ale i jako pramen poznání a pochopení vyjímečných lidských osudů, jež jsou s tím moravským krajem povázány.


...é osobnosti Lea Vivot. ... V roce 2003 obdržela cenu Významná česká žena ve světě a v roce 2007 jí byla udělena Cena Olomouckého kraje za přínos kultuře ... Prezident vyznamenal i osobnosti z Olomouckého kraje. Kdo ... ... . Jiří Wolker . Datum narození: 29.března 1900. Místo narození: Prostějov. Datum úmrtí: 3.ledna 1924. Město Olomouc, s více než tisíciletou historií, hrálo důležitou roli v životě mnoha známých osobností, jejichž osudy jsou dnes již nedílně s městem spjaty. Podívejte se na další osobnosti spojené s Olomoucí z řad umělců, státníků, vojevůdců a představitelů církve. Olomouc (rod ženský, v místním úzu ... Olomouc a osobnosti ... . Podívejte se na další osobnosti spojené s Olomoucí z řad umělců, státníků, vojevůdců a představitelů církve. Olomouc (rod ženský, v místním úzu i mužský; hanácky Olomóc nebo Holomóc; německy Olmütz; polsky Ołomuniec; maďarsky Alamóc, latinsky Olomucium) je statutární a univerzitní město v České republice, centrum Olomouckého kraje, metropole Hané a historická metropole celé Moravy.Ve městě o ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY