Pět amerických prezidentů, česká babička a já

Pět amerických prezidentů, česká babička a já - Eliška Hašková Coolidge | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eliška Hašková Coolidge
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět amerických prezidentů, česká babička a já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět amerických prezidentů, česká babička a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Hašková Coolidge. Číst Pět amerických prezidentů, česká babička a já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzpomínky Elišky Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit jak ve vrcholném politickém prostředí v USA, tak po revoluci v bývalé vlasti. Líčí v nich idylické dětství v předválečném Československu, drama při poúnorové emigraci, studijní léta a práci v americké administrativě od 60. do 80. Let, a nevyhýbá se ani soukromí. Popisuje radosti i těžkosti, které její rodina prožila v devadesátých letech, a především všechny své aktivity, jejichž prostřednictvím se rozhodla zúročit své zkušenosti a znalosti z vrcholné americké společnosti v českém prostředí a předat nám hodnoty, které pro ni samotnou byly celý život podstatné.


... informace o produktu Kniha Pět amerických prezidentů, česká babička a já, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pět amerických prezidentů, česká babička a já ... Pět amerických prezidentů, česká babička a já ... . Pět amerických prezidentů, česká babička a já Autor: Hašková Coolidge, Eliška Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020439680 ISBN: 978-80-204-3968- Popis: 1× kniha, vázaná, 254 stran, česky Rozměry: 14 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (2. vydání) Audiokniha Pět amerických prezidentů, česká babička a já obsahuje vzpomínky Elišky Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit ve vrcholném politickém ... Pět amerických prezidentů, česká babička a já - Eliška ... ... . vydání) Audiokniha Pět amerických prezidentů, česká babička a já obsahuje vzpomínky Elišky Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit ve vrcholném politickém prostředí USA. Čte Jitka Smutná. Pět amerických prezidentů, česká babička a já Eliška Hašková...SOUVISEJÍCÍ KNIHY