Tajemství Epigenu: ...jak najít vnitřní sílu

Tajemství Epigenu: ...jak najít vnitřní sílu - Monika Urbanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Urbanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Epigenu: ...jak najít vnitřní sílu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství Epigenu: ...jak najít vnitřní sílu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Urbanová. Číst Tajemství Epigenu: ...jak najít vnitřní sílu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento soubor terapeutických karet je sestaven dle vyzkoušených postupů Epigen Terapie, která efektivně pomáhá k znovunalezení vnitřní síly, odblokování negativních emocí a nalezení rovnováhy. Epigen Terapie představuje intenzivní proces, jehož součástí je spolupráce se sebou samým a aplikace praktických kroků do života. Tyto karty s přiloženou knihou vám ukáží, jak postupovat, abyste začali proces sebepoznání a získání síly. Pomohou vám překonat strachy a opustit citové bloky. Karty jsou určeny pro sebekoučování, mentoring, osobní terapii a také pro terapeuty. Tento autorský soubor originálních karet obsahuje terapeutické hry a knihu.


...í Epigenu -- ...jak najít vnitřní sílu - Urbanová, Monika ; - Tento soubor terapeutických karet je sestaven dle vyzkoušených postupů Epigen Terapie, která efektivně pomáhá k znovunalezení vnitřní síly, odblokování negativních emocí a nalezení ... Knihy o alternativní medicíně Soroz | Alza.cz ... ... Karty Tajemství epigenu využívám ke svému sebepoznávání a sebekaučování. Karty dokáží velice přesně odhalit v jakých emocích či životních oblastech se zrovna nedokáži pohnout. Dále karty používám ve své terapeutické činnosti, kdy karty pomáhají lidem nacházet odpovědi na jejich vnitřní otázky. Kniha: Tajemství Epigenu Autor: Monika Urbanov á Podtitul: ...jak najít vnitřní sílu ... jak najít vnitřní sílu) Předmě ... Terapeuticke karty tajemstvi epigenu levně | Blesk zboží ... . Dále karty používám ve své terapeutické činnosti, kdy karty pomáhají lidem nacházet odpovědi na jejich vnitřní otázky. Kniha: Tajemství Epigenu Autor: Monika Urbanov á Podtitul: ...jak najít vnitřní sílu ... jak najít vnitřní sílu) Předmětná hesla Sebepoznání ... Tajemství Epigenu - Urbanová M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY