Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let

Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let - Else Müllerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Else Müllerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Else Müllerová. Číst Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými ilustracemi jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, uvolnění a meditaci jako vyrovnání vůči našemu často jednostranně racionálně zaměřenému životu. Tento trénink působí pozitivně na psychosomatické poruchy, na stres, odlehčuje vegetativní nerovový systém, pomáhá regeneraci organismu a podporuje jeho imunitu. Kniha je užitečná především pro rodiče dětí od čtyř let. Může však pomoci i učitelkám v mateřských školách, vychovatelkám ve školních družinách a psychologům pracujícím s dětmi. Else Müller žije ve Frankfurtu nad Mohanem. Pracuje jako terapeutka, organizuje kurzy autogenního tréninku. Je autorkou několika úspěšných knih. Martina Špinková je ilustrátorka dětských knížek, básnířka, ředitelka hospicového občanského sdružení Cesta domů.


...ěhy z měsíční houpačky na www.ucebnice ... Příběhy z měsíční houpačky. Autogenní trénink pro děti od ... ... .com Autogenní trénink pro děti od 4 let Asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před celá specifikace. 247.00 259.00 2. Asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými ilustracemi jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, ... Příběhy z měsíční houpačky | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, uvolnění a meditaci jako vyrovnání vůči našemu často jednostranně racionálně zaměřenému životu. Kniha: Příběhy z měsíční houpačky -- Autogenní trénink pro děti od 4 let - Else Müllerová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Všechny informace o produktu Kniha Příběhy z měsíční houpa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY