Tajemství z minulosti: Pátrání s kouzelnou tužkou

Tajemství z minulosti: Pátrání s kouzelnou tužkou - Gustavo Berardo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gustavo Berardo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství z minulosti: Pátrání s kouzelnou tužkou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství z minulosti: Pátrání s kouzelnou tužkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gustavo Berardo. Číst Tajemství z minulosti: Pátrání s kouzelnou tužkou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Staň se detektivem a vyřeš záhady, které tě zavedou do hlubin minulosti! Pátrej po zmizelé aztécké sošce, vystopuj mumii, která ukradla zlatou masku faraóna nebo zachraň farmáře, kterého pronásleduje obrovský tyranosaurus. Používej zdravý rozum a věnuj pozornost i těm nejmenším detailům. A co je hlavní – používej KOUZELNOU TUŽKU! Rozsviť světlo na jejím konci a rozlušti šifry nebo odhal skryté stopy. Piš neviditelným inkoustem a užij si skvělou zábavu při psaní svých vlastních tajných zpráv.


...í s kouzelnou tužkou - Tajemství z minulosti; Pátrání s kouzelnou tužkou - Tajemství z minulosti ... Kniha + doplněk: Pátrání s kouzelnou tužkou | Knihy.ABZ.cz ... . Obsahuje kouzelnou tužku s magickým světlem a neviditelným inkoustem! Staň se detektivem a vyřeš záhady, které tě zavedou do hlubin minulosti! Pátrej po zmizelé aztécké sošce, vystopuj mumii, která ukradla zlatou ... Kniha + doplněk: Pátrání s kouzelnou tužkou - Tajemství z minulosti ; Knížka pro mladé luštitele záhad. S kouzelnou tužkou a bystrým úsudkem mohou vypátrat tajemství z minulosti. Pět detektivních př ... Pátrání s kouzelnou tužkou: Tajemství z minulosti ... ... . S kouzelnou tužkou a bystrým úsudkem mohou vypátrat tajemství z minulosti. Pět detektivních případů pro děti mladšího školního věku. Staň se ... Tajemství z minulosti: Pátrání s kouzelnou tužkou. Gustavo Berardo ... Tajemství z minulosti Autor: Berardo, Gustavo Nakladatel: Fragment EAN: 9788025328...SOUVISEJÍCÍ KNIHY