Strašidelná knihovna – Ztracený duch

Strašidelná knihovna – Ztracený duch - Dori Butlerová Hillestad | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dori Butlerová Hillestad
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná knihovna – Ztracený duch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strašidelná knihovna – Ztracený duch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dori Butlerová Hillestad. Číst Strašidelná knihovna – Ztracený duch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Procházet zdí mu moc nejde, ale protáhnout se klíčovou dírkou zvládá skvěle. Jednoho dne přijde silný vítr a odvane Kaze pryč od jeho rodiny. Zanese ho do vzdálené knihovny, kde potká Klárku – holčičku, která ho jako jediná vidí! Klárka se chce stát detektivem, a tak Kazovi slíbí, že mu s pátráním po rodičích pomůže. Stopa, po které se vydají, je přímo v knihovně. Před pár dny se totiž v jedné z místností začalo ozývat strašidelné kvílení, které děsí návštěvníky. Že by to byl někdo z Kazovy rodiny?


...ý duch kniha od: Dori Hillestad Butler. 90 % 23 hodnocení ... Strašidelná knihovna - Duch přichází v pět | O2 Knihovna ... ... Strašidelná knihovna 1. Žánr: Literatura světov ... Strašidelná knihovna - Ztracený duch Dori Butlerová Hillestad. 3,5 ( 2) Chcete, aby děti rády četly? Nabídněte jim příběh, který je bude bavit. Pozvěte je do Strašidelné knihovny! Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Jednoho dne přijde silný vítr a odvane ho pryč od jeho rodiny. Zanese ho do vzdálené knihovny, kde potká ... Strašide ... Strašidelná knihovna - Ztracený duch - Dori Hillestad ... ... . Zanese ho do vzdálené knihovny, kde potká ... Strašidelná knihovna - Ztracený duch. Dori Butlerová Hillestad. pevná vazba 133 K ... 5 knih. Knihy; Bazar; Ztracený duch 1. v sérii, D. H. Butler, 2017 Koupit Koupit eknihu Všechny informace o produktu Kniha Strašidelná knihovna - Ztracený duch - Dori Butlerová Hilles..., porovnání cen z internetových obchodů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY