Až mi zítra budeš chybět

Až mi zítra budeš chybět - Heine Bakkeid | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Heine Bakkeid
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Až mi zítra budeš chybět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Až mi zítra budeš chybět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heine Bakkeid. Číst Až mi zítra budeš chybět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Temný příběh, kde nechybí syrovost, záhady ani pokřivená minulost - první kniha s vyšetřovatelem Thorkildem Askem. Thorkild Aske býval elitní policejní důstojník. Pak se ale jeho život obrátil naruby. Nyní je po dvou letech za mřížemi venku a kromě trýznivých vzpomínek ho zdánlivě už nic nečeká. Nebo je to jinak? Když ho o pomoc požádají lidé, kteří by jej měli nenávidět, vydá se na odlehlý ostrov pátrat po jejich zmizelém synovi. Uprostřed drsné severské přírody a uzavřené komunity se musí nejen srovnat sám se sebou, ale obstát i proti zákeřnému nepříteli.


...ítra budeš chybět 2017; Kniha Až mi zítra budeš chybět je v ... Až mi zítra budeš chybět - Biblio ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 127x: Čtenářské výzvě ... Až mi zítra budeš chybět - audiokniha obsahuje temný příběh bývalého vyšetřovatele Thorkilda Askea. Autor Heine Bakkeid. Čte Filip Švarc. Thorkild Aske býval elitní policejní důstojník. Pak se ale jeho život obrátil naruby. Nyní je po dvou letech za mřížemi venku a kromě trýznivých vzpomínek ho zdánlivě už nic ... Až mi zítra budeš chybět Autor: Bakkeid, Heine Nakladatel: ... Až mi zítra budeš chybět - Floowie ... ... Až mi zítra budeš chybět Autor: Bakkeid, Heine Nakladatel: Plus EAN: 9788025906132 ISBN: 978-80-259-0613-2 Originál: Jeg skal savne deg i morgen Překlad: Krolupperová, Daniela Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 14 × 20,7 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ... Až mi zítra budeš chybět ... 299 Kč naše cena:2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY