Finanční matematika v praxi

Finanční matematika v praxi - Martin Širůček, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Širůček,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční matematika v praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Finanční matematika v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Širůček,. Číst Finanční matematika v praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se komplexně a prakticky věnuje všem klíčovým oblastem finanční matematiky, používaným při řízení osobních financí a v podnikové sféře. Nejvýraznější změny nového vydání se týkají investic na dluhopisovém trhu, akciovém trhu a operací na měnovém trhu. Autoři reflektují aktuální dění na trzích a vysvětlují jeho důsledky pro investory. Všechna témata finanční matematiky jsou v knize vysvětlena na praktických příkladech a ukázkách. Každá kapitola je navíc doplněna o výukové video, které je volně ke shlédnutí na internetu. Základní výhodou knihy je velká srozumitelnost a praktičnost. Ocení ji každý, kdo chce finanční matematiku používat ve svůj prospěch, ať už v podnikové praxi nebo v osobním životě, například studenti vysokých škol ekonomického zaměření, investoři a pracovníci finančních institucí a podnikové sféry.


...u knihy Finanční matematika v praxi. O autorech 8 Úvod 9 1 Úvod do finanční matematiky 11 1 ... Finanční matematika v praxi - Šoba Oldřich | Knihy Grada ... ... Finanční matematika v praxi - Roman Ptáček, Martin Širůček ... ... u knihy Finanční matematika v praxi. O autorech 8 Úvod 9 1 Úvod do finanční matematiky 11 1.1 Časová hodnota peněz 11 1.2 Úrok a úroková sazba 13 1.3 Čas ve finanční matematice 14 1.4 Úroková sazba versus zdanění a inflace 16 1.5 Úrokové období 20 O projektu. Finance v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY